Розкішний будинок для продажу в Ассізі | Lionard 

Розкішний будинок для продажу в Ассізі

full screen full screen video
75 фото
У провінції Перуджа, розташований в історичному центрі міста Ассізі, всього двохстах метрах від чудової базиліки Санта-Клари продається цей престижний будинок.
Дуже ексклюзивний будинок розташований на місці стародавнього римського поселення, що датується 75 р. до н.е., з якого до цих пір зберігає багато артефактів і місць великої історичної цінності.
Найзначніше відкриття було зроблене в приміщеннях розміщених в західній частині, мова йде про підлогу, настелену в останні десятиліття першого століття до нашої ери і прикрашену барвистими вставками, що створюють стильні геометричні візерунки. З цокольного поверху резиденції відкривається винятковий вид на знахідки зроблені під час реставрації.
За історію будинку в ньому побувало багато гостей, прославлених власників і відвідувачів, таких як кардинали, графи і благородні сім'ї Умбрії, в той час як на площі, перед палацом Святий Франциск зняв свій одяг перед батьком, перш ніж присвятити себе релігійному життю. 
Перший поверх цього чудового будинку, колишнього будинку кардинала Бартоломео Роверелла, включає в себе багато оздоблених залів. Навколишнє середовище елегантне і вишукане, прикрашене вражаючими фресками шістнадцятого століття і люстрами з муранського скла, є ідеальним місцем для проведення церемоній та урочистих заходів. Піднявшись по кам'яних сходах, що з'єднують римські зали на першому поверсі ви можете зробити стрибок у часі приблизно на тисячу п'ятсот років, проходячи повз стародавніх римських стін з чудовими фресками.
Древній винний льох будівлі включає в себе понад тисячу вин з усього світу.
Два стилі, класичний і стиль відродження характеризують приміщення надаючи виняткової елегантності цьому древньому благородному будинку, в поєднанні з функціональністю і комфортом сучасної будівлі і увагою до деталей.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Умбрія
Провінція: Перуджа
Місто: Ассізі

Тип: історична будівля

Внутрішня площа: 980 кв.м.
Зовнішня площа: - 

Цінні прикраси
Фрески
Підвали

Перуджа 18 км - Міжнародний аеропорт Умбрії 7 км - озеро Тразімено 61 км

Посилання: 3413
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

історична будівля

вілли в Умбрії
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Ассізі

Стратегічно розташована між основними мистецькими містами Флоренцією, Римом і Сієною, Перуджа є одним з найкрасивіших міст нашої країни, з її п'ятьма історичними районами, огороженими етруськими стінами. Велика частина історико-художньої і міської спадщини Перуджі була реалізована в епоху середньовіччя та Відродження. 
Ассізі - місто римського походження (з ім'ям Асізіум) тут є численні пам'ятники, такі як фасад храму Мінерви, амфітеатр, стіни, Форум.
З падінням Римської імперії місто стало поселенням готів, а потім потрапило під панування лонгобардів.
 В середньовіччі місто стало незалежним і зазнало значного розвитку особливо за рахунок монастирської торгівлі. Найбільш прославлений з його громадян Святий Франциск народився в 1182 році. Франциск був проголошений святим в 1228 році, всього через два роки після його смерті, Папою Грегоріо IX.
Провінція Перуджа, з її прекрасними селами, є місцем розташування казкових розкішних вілл, побудованих як між міськими стінами, так і в сільській місцевості.