Красива вілла на березі моря в Порто Черво | Lionard 

Красива вілла на березі моря в Порто Черво

full screen
54 фото
На одному з найбільш мальовничих пагорбів з видом на Порто Черво, в ексклюзивному панорамному місці на узбережжі Сардинії, знаходиться ця чудова розкішна вілла для продажу.
Чудова резиденція, внутрішньою площею близько 800 кв.м., розташована на кількох поверхах, включає дев'ять спалень і вісім ванних кімнат, а також яскраву і елегантну денну зону. 
Велика крита тераса, розташована над басейном, повністю вмебльована з диванами і стільцями, ідеальне місце, щоб провести приємні моменти на відкритому повітрі в тіні, а також обіди і вечері з видом на море.
Інтер'єр і меблі вілли відображають свіжий і вишуканий стиль, з кольорами, які нагадують навколишню природу.
Зовні гарний особняк оточений великим садом в якому розташований чудовий басейн неправильної форми, серед зелені, з надзвичайним видом на узбережжя. 
Сардинія, регіон відомий у всьому світі своєю береговою лінією і кристально чистим морем з чудовими кольорами є популярною туристичною метою. Занурений в середземноморську рослинність, цей будинок мрії в Порто Черво дозволяє оцінити красу цього регіону.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Сардинія
Провінція: Сассарі
Місто: Арцакена 

Тип: розкішна вілла

Внутрішня площа: 800 кв.м.
Зовнішня площа: 1 800 кв.м

9 спалень
8 ванних кімнат
Басейн
Тераси
Вид на море

Порто Ротондо 20 км - Санта-Тереза-ді-Галлура 45 км - Затока Аранчі 25 км - Національний парк Маддалена 35 км - Ольбія 25 км
Посилання: 3416
Ціна: Понад 10 м.

вілли на Сардинії

розкішні вілли для продажу в Сардинії
вілла для продажу в Сардинії

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Порто Черво

Порто Черво, популярний курорт Сардинії, розташований на північному сході острова, на красивому узбережжі Коста Смеральда.
Місто було побудоване в шістдесятих роках принцом Карімом Ага Ханом IV, закоханим в цю зону, він купив його і перетворив на один з найбільш ексклюзивних напрямків міжнародного туризму, відвідуваних знаменитостями і прикрашений казковими будинками мрії.
У центрі Порто Черво розташована знаменита Пьяццетта, відоме місце вечірніх зустрічей, де ви можете помилуватися бутиками найпрестижніших марок і типові вулички Галлури, а в периферійній частині і на морі розташовані чудові розкішні вілли, престижні ресторани і серце нічного життя острова.
Сучасний і повністю обладнаний порт, приймає будь-який тип човна і його постійно відвідують міжнародні клієнти, а також гольф-клуб або яхт-клуб, навіть якщо з прекрасними пляжами Порто Черво і його околиці забезпечують унікальний досвід для усіх, хто відвідує ці райони.