Замок Xvi століття для продажу в Павії | Lionard 

Замок XVI століття для продажу в Павії

full screen
47 фото
У провінції Павія продається цей престижний замок, який сходить до 1534 року. 
В старовину замок використовувався як монастир, потім увійшов у володіння сім'ї, яка до сих пір ним володіє і яка провела різні заходи щодо поліпшення і відновлення майна.
Комплекс складається з трьох окремих будівель і розташований на двох рівнях, з внутрішньою поверхнею 4000 кв. м. в цілому, і оточений приблизно 4,5 га парку, ідеальне місце для організації заходів.
Архітектура вибудована навколо двох внутрішніх дворів: з одного двору є вихід на віллу, з традиційною системою «C», в той час як з другого двору є вхід до будівлі, де розташовані стайні і склади.
Інтер'єр цього прекрасного історичного будинку на продаж, зараз у відмінному стані, був ретельно відремонтований і представляє просторі, елегантні і витончені приміщення, типові для історичного будинку, де ви можете помилуватися прекрасними оздобленнями минулого, дорогоцінними підлогами, багато пофарбованими стінами, декоративними кесонними стелями і антикварними меблями.
Структура представляє відмінне рішення як житлова одиниця, завдяки розділу на три окремі будівлі, так і в якості готелю, завдяки великій площі і захищеному, тихому і ексклюзивному місцю розташування.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Павія

Внутрішня площа: 4 000 кв.м.
Зовнішня площа: 4,5 га

3 будівлі
Вітальні
Фрески
Парк
Стайні

Павія 28 км - Мілан 65 км - Реджіо Емілья 120 км - Генуя 140 км- Озеро Комо 135 км
Посилання: 3402
Ціна: € 6.000.000

замок для продажу в Павії

замок в Павії
замок церква порто мороне

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Павія

Провінційна столиця регіону Ломбардія, Павія була також столицею королівства лангобардів. Давнє коріння і велике минуле в Павії залишили визначну художню та культурну спадщину. Серед основних визначних пам'яток: Музей, розташований в замку Вісконті, Базиліка святого Петра в золотому небі, Дуомо, Пінакотека Маласпіна і знаменитий критий міст через Тічино. У декількох кілометрах від міста знаходиться Чертоза ді Павія, історичний комплекс, який включає в себе монастир і храм. Павія є столицею провінції, яка в основному займається виноградом, зерновими і рисом. Не сильно розвинута промисловість, зате Павія добре відома по всій Європі своїм університетом, який тут існує з середньовіччя. Близькість до Мілану, столиці Ломбардії з його багатою історією і важливою релігійною, цивільною, військовою архітектурою, додає цікавості розташуванню об'єкта.