Ферма для продажу в провінції Комо | Lionard 

Ферма для продажу в провінції Комо

full screen
45 фото
У Бріанца, недалеко від Комо продається чудова власність оточена 17 гектарами землі в даний час використовується в якості ферми. 
Будинок, побудований в 1981 році і повністю відреставрований у 2000 році має всі дахи, покриті шифером, тепер ферма з рестораном на 60-80 місць, а також є місцем розташування поля для гри в гольф на 9 лунок, PAR 30 вважається найкрасивішим полем для гольфу такого роду в Італії.
На земельній ділянці є клубний будинок, в якому знаходиться штаб-квартира гольф-клубу і ресторану. 
Головна вілла площею 700 м² розташована на двох поверхах повністю обладнаних за останнім словом техніки і оздоблених.  Зовні, розташований красивий приватний сад площею близько 6 000 кв. м. оточує головну віллу, в якому був побудований плавальний басейн з пляжем і ставком. 
Завершують садибу два флігелі площею 50 кв. м. один для гостей і другий для слуг і будинок для сторожа близько 120 кв. м. з кухнею, трьома спальнями і двома ванними кімнатами.
Аеродром визнаний Державним управлінням цивільної авіації є ще одним плюсом цього майна, де можуть приземлятися вертольоти, надлегкі літаки, а також авіація загального призначення. 
Поряд з аеродромом є новий добре ізольований ангар для зберігання 2-х літаків.
Садиба ідеально підходить для проведення будь-яких церемоній, розміщення готелю завдяки великій поверхні в її розпорядженні. 
Вид з ферми яким ви можете насолоджуватися є неймовірно мальовничим видом на долину парку Ламбро і навколишніх гір.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Комо

Внутрішня площа: 700 кв.м.
Зовнішня площа: 17 га

Головна вілла
Клубний будинок
Ресторан
Гольф-клуб
Футбольне поле
Спортивна зала
Спа
Поле для гольфу
Парк
Льотне поле
Ангар

Como 12 км - Лекко 25 км - Белладжо 29 км - Монца 30 км - Мілан 40 км
Посилання: 3580
Ціна: Понад 10 м.

вілла на продаж в анцано в парку

вілла на продаж в комо
вілла з парком на продаж в Комо, вілли в провінції Комо

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Комо

Відоме у всьому світі за популярністю, що йому надали будинки мрії і розкішні вілли, які характеризують його, озеро Комо відоме як одне з найкрасивіших місць в світі, яке надихнуло відомих людей літератури і привертає міжнародних зірок. В цій ідилії, озеро пропонує відпочинок, цікаві культурні маршрути. Комо і його озеро є ідеальним місцем не тільки для проживання, а й для того щоб інвестувати у нерухомість і зробити його своєю резиденцією, щоб насолодитися ексклюзивною атмосферою, яка оточує це прекрасне місто.