Прекрасний будинок на продаж в Кортона | Lionard 

Прекрасний будинок на продаж в Кортона

full screen
62 фото
У Кортона, в головному культурному центрі Валь-ді-К'яна Ареццо, продається прекрасний будинок, розташований в пагорбах Тоскани. 
Будинок для продажу включає в себе головну віллу до якої додаються дві повністю кам'яні прибудови і в даний час використовується в якості розкішного готелю. 
Колишній старий будинок вісімнадцятого століття згодом став хатою селянина, а тепер перетворився на будинок мрії повністю відреставрований, хоча і зберіг традиційні риси. 
З загальною внутрішньою площею 684 кв. м., будівля налічує вісім спалень з ванними та найсучаснішими зручностями для розміщення найвимогливіших гостей.
Внутрішньо будинок відображає типовий сільський тосканський стиль з теракотовими підлогами, дерев'яними балками і камінами вісімнадцятого століття. Приміщення були оформлені з великою витонченістю і елегантністю, щоб зустрічати гостей в теплій і дружній атмосфері. 
У прибудові розташований справжній спа-салон із сауною, турецькою лазнею, джакузі, соляною печерою і душем з хромотерапією, щоб відпочити під час їх перебування. 
Зовні, розташований сад, площею 8 165 кв.м., прикрашений різнокольоровими кущами і оливковими деревами, всередині розташований вражаючий басейн з солярієм повністю обладнаний, а також зони відпочинку з альтанками, дитячим майданчиком і барбекю. 
Це виключне місце розташоване серед природи південної Тоскани, місцевості багатої мистецтвом, історією, культурою та традиціями. 
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Ареццо
Місто: Кортона

Внутрішня площа: 684 кв.м.
Зовнішня поверхня: 8 165

8 спалень
7 ванних кімнат
Спа
Більярдна
Сад
Басейн
Барбекю
Дитячий майданчик

Ареццо 30 км - Флоренція 110 км - Губбіо 70 км - Ассізі 70 км
Посилання: 3215
Ціна: € 3.800.000

будинок для продажу в Тоскані, ареццо

тосканський будинок для продажу в Кортона
кортона ареццо

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кортона

Історія міста Ареццо, важливого міста Тоскани, відзначена визначними пам'ятниками: оскільки переходило з рук в руки самих багатих і впливових дворянських сімей того часу, місто пережило розквіт в шістнадцятому столітті, коли художники такі, як Джорджо Вазарі (з витворів якого на сьогоднішній день, крім усього іншого, ми можемо милуватися палацом Лож) зробили Ареццо важливим культурним і художнім центром, яким воно є до цих пір.
Місто люблять не тільки за історичні пам’ятки, які воно зберігає але і за незаперечну красу пейзажів, які оточують його, ці типові тосканські краєвиди добре відомі і цінуються у всьому світі, де розташовані чудові розкішні вілли і історичні резиденції.