Елегантна квартира в історичній будівлі у Флоренції | Lionard 

Елегантна квартира в історичній будівлі у Флоренції

full screen
38 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У центрі історичного центру Флоренції є ця розкішна розкішна квартира на продаж, розташована в елегантній історичній будівлі.
Це дуже чарівне та вишукане майно чудового смаку на останньому поверсі будівлі і площею 220 м2. Вас вітає великий зал з величним кам'яним каміном та фресками, вітальня, їдальня відкритого плану з окремою кухнею, дві ванні кімнати та дві романтичні спальні з захоплюючим видом на дахи та церкви міста Медісея .
Будинок ренесансу для цього надзвичайного пентхаусу знаходиться в ідеальному стані і був побудований у 15 столітті відомим архітектором Брунеллески. Квартира зберегла незмінну чарівність цього періоду, і була вдосконалена деякими ретельними реставраційними роботами, які об'єднали престижні історичні матеріали та дотики комфортної сучасності в гарній гармонії. Високі стелі з відкритими дерев'яними балками дають теплу і приємну атмосферу.
Його позиція на останньому поверсі будівлі робить цей пентхаус надзвичайно яскравим, завдяки чотири великих вікна, з яких можна помилуватися красою зелених пагорбів, що охоплюють Флоренцію .
Приватний гараж квартири також робить цю нерухомість для продажу рідкісним коштовним камінням на ринку нерухомості Флоренції.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Флоренція
Муніципалітет: Флоренція

Тип: люкс квартира - пентхаус

Внутрішня поверхня: 220 м2
Зовнішня поверхня: -

2 спальні
2 ванні кімнати
Відкритий простір житлової площі
Приватний гараж

Сьєна км 70 - Лукка км 80 - Пістойя км 40 - Прато км 25 - Ліворно км 80 - Форте дей Мармі км 110

Посилання: 3597
Ціна: ціна не вказана

Пентхаус для продажу

флоренція квартири
ліонер

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Флоренція

Флоренція , чарівна столиця Тоскани, має безліч пам'ятників та історичних будівель, але також є домом для багатьох періодичних вілл, розташованих в історичному центрі або на пагорбах, що оточують "колиску Відродження".
Флоренція розташована в сценічному положенні посеред широкої долини, оточеної пагорбами Керчини, Ф'єзоле, Сеттіньяно, Аркетрі, Поджо Імперіале та Беллосгардо.
У цьому ландшафті є численні розкішні вілли , але є також багато вишуканих квартир, садиб і заміських будинків.
Флоренція пропонує кілька визначних пам'яток: знамениті площадки, історичні театри, знамениті мости, а також стіни та двері міста.
Флоренція та її пагорби - ідеальне та чарівне місце, де ви можете знайти розкішну нерухомість зі схожою атмосферою.