Чудова вілла для продажу недалеко від Болоньї | Lionard 

Чудова вілла для продажу недалеко від Болоньї

full screen
54 фото
За п'ятнадцять кілометрів від міста Болонья в Емілії-Романьї, розташована ця чарівна вілла сімнадцятого століття для продажу.
До елегантного будинку, внутрішньою площею 1 123 кв. м., веде чарівна асфальтована вулиця обрамлена понад п'ятсот кипарисів, яка піднімається на пагорб, де розташована резиденція, з якої ви можете насолодитися захоплюючим видом на 360 ° на навколишній горбистий ландшафт. Великий парк площею близько одного гектара оточує власність, захищаючи конфіденційність високими деревами і ароматичними есенціями, до парку можна зайти через ґанкові сходи. Навколо розташовані п'ятнадцять гектарів сільськогосподарських земель.
Вілла для продажу розташована на трьох поверхах: перший, другий і третій поверх, окрім цокольного поверху в якому знаходиться підвал і горище. Остання значна реставрація була проведена в кінці сімдесятих років 20 століття, робота відомого архітектора болонського походження.
На першому поверсі розташована лоджія з арками з венеціанськими підлогами, в той час як в подвійній вітальні, кабінеті, їдальні і кухні- теракотові підлоги. 
Чотири робочих каміни прикрашають денну зону, яка має близько п'яти метрів висоти і стелю з дерев'яними балками.
Піднімаючись сходами зі склепінчастою стелею ви піднімаєтесь на перший поверх, де розміщена спальна зона з шістьма просторими спальнями, кожна з окремою ванною кімнатою.
Сходи йдуть до останнього поверху, горища, яке використовується в якості окремої квартири з особливо теплою і затишною атмосферою, завдяки даху з великими дерев'яними балками.
Поруч з віллою розташовані чотири автономні одиниці, які можуть використовуватися в різних цілях. 
Необхідно підкреслити близькість до таких центрів регіону, як Імола, Маранелло і знаменитий гольф-клуб Креспелано.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Емілія-Романья
Провінція: Болонья
Місто: Дзола Предоза

Тип: розкішна вілла

Внутрішня площа: 1 123 кв.м.
Зовнішня площа: 16 га

3 поверхи
Льох
Горище
Парк: 1 га
4 господарські будівлі

Болонья 15 км - Імола 30 км - Равенна 100 км - Сан-Марино 145 км - Флоренція 115 км - Спеція 200 км
Посилання: 3708
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

розкішні вілли

вілли Емілія-Романья
lionard

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Болонья

Цей рівнинний регіон між річкою По на півночі і Апеннінами на півдні, вважається одним з найбільш родючих і продуктивних в Італії, завдяки впливу Адріатичного моря, що пом'якшує клімат в прибережній зоні. 
Завдяки цьому контрасту між горами і морем Емілія-Романья пропонує відвідувачам захоплюючі краєвиди, чудеса для очей і для духу, суміш квітів і ароматів Землі, радості, музики, кіно, мистецтва.
Любителі моря, сонця і веселощів вибирають узбережжя Адріатичного моря, з найдовшим пляжем в Європі. Тут ви можете насолодитися структурами обладнаними для спорту і відпочинку.
Курорти, такі як Ріміні, Річчоне, Каттоліка є синонімом чудового туристичного прийому, відпочинку та розваг. 
Тут ви також можете помилуватися красою Апеннін, відвідати Парму і П'яченцу або прогулятися на конях або пішки красивими парками і прекрасними заповідниками, з широким спектром курортів, в першу чергу Сальсомаджоре і Баньйо ді Романья.
Район багатий пам'ятками і зручностями, характеризується гарними віллами мрії і розкішними будинками.