Ексклюзивна історична вілла на продаж поблизу Туріна | Lionard 

Ексклюзивна історична вілла на продаж поблизу Туріна

full screen
69 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця ексклюзивна вилла класу люкс на продаж знаходиться на високій позиції на пагорбі Сімен, в декількох кілометрах від Туріна.
Ця вілла є справжнім перлиною ринку нерухомості, з якої відкривається вид на рівнину Пу, що відкривається приголомшливим видом на Турін.
Оточений парком рідкісної краси, ця вілла в П'ємонті була побудована в середині 1600-х років і досягла свого піку в 19-му столітті, коли підрахунки Thaon de Revel побачили його повну реставрацію, введення в дію королівського архітектора Карло Сади, який перетворив його на велика неокласична вілла.
Ця монументальна та велична вілла має неокласичний фасад з подвійною колоннадою, у стилі іоніту на нижньому поверсі та у верхньому коринфському стилі. Обидва портики мають високий трикутний фронтон, прикрашений статуями над ними.
Цей комплекс складається з головної вілли, яка вимірює приблизно 1600 м2 та декілька додатків, що приносять загальну площу до 2500 м2.
Цей вхід вілли привітає гостей з його прекрасними, елегантними та просторими залами. На першому поверсі - чудова, добре укомплектована бібліотека, більярд, приватна каплиця, простора кухня та великі державні зали, оформлені з великою увагою до деталей. На першому та другому поверхах є кілька залів і спалень.
Ця вілла була розроблена з великою увагою до деталей, і її номери розповідають нам про важливого художника, який створив свої палладійські підлоги, фрески та його величну колекцію вишуканих творів мистецтва.
Його пишний листяний парк був зроблений в 1847 році Марселіно Родою, садівником та ландшафтним майстром королівської сім'ї Савойя; він вимірює приблизно 70 гектарів і еклектично прикрашений статуями, сходами та невеликими стінами. Вона також є домом для кількох рослин, таких як кедри, дуби, клени, софори та вишневі дерева, а також має невелике озеро, оточене багатовіковими деревами, азаліями та рододендрон.
Ще однією важливою та ексклюзивною особливістю цього маєтку є два його вертольоти.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: П'ємонт
Провінція: Турін

Тип: Історична вілла

Внутрішня поверхня: 2500 м2
Зовнішня поверхня: приблизно 70 га.

Головна вілла
Додаток
Сад англійського стилю
Парк
Мале озеро
Фрески
2 вертольоти

Турін 25 км - Новара 90 км - Генуя 195 км - аеропорт Казелле 30 км

Посилання: 3847
Ціна: ціна не вказана

вілли у продажі

Віла вiд продажу
вілла в мафії

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Турін

Тюрин, столиця регіону П'ємонт у Північній Італії, - тихий, чарівний місто, що лежить на багатій зеленій долині, оточеній мальовничими пагорбами та сніжними вершинами. Місто має велику історію, про яку сьогодні свідчить багата художня, культурна та архітектурна присутність у престижних царських палацах, церквах, прекрасних розкішних вілл, кінотеатрах, садах, музеях та театрах. Прогрес промисловості в цьому місті активний і творчий. Цей прогрес почався в минулому столітті з великим економічним бумом, і він все ще видно сьогодні в сучасній промисловій архітектурі та присутності відомих марок Made in Italy.
Старе місто пропонує незліченні пам'ятки, а прилеглими районами та сільською місцевістю, з численними містами та селами, ідеально підходять для знайомства з мальовничим озером відпочинку, оточеного незайманими пейзажами з долин та річок.
Тут ви знайдете чудові будинки мрій, відчутне підтвердження того, що процвітаюче минуле цієї області та його нинішній пишність.