Престижна розкішна вілла на озері Комо | Lionard 

Престижна розкішна вілла на озері Комо

full screen
53 фото
Розташована на красивій природній терасі з видом на озеро Комо поблизу міста Лекко ця чудова розкішна вілла для продажу.
Будівля має внутрішню площу близько 1 000 кв. м. і розташована на першому поверсі, вздовж якого проходить елегантний портик злегка піднятий. Вітальня і їдальня, розташовані фронтально по відношенню до будівлі, з них відкривається захоплюючий вид на озеро завдяки великій кількості отворів, щоб показати пейзаж, один з найбільш пам'ятних в зоні.
На другому поверсі, розташована спальна зона, шість елегантних спалень з чотирма ванними кімнатами. П'ять з них з видом на чарівну лоджію, з якої відкривається вид на сусідні міста, які проходять уздовж озера.
Вілла для продажу характеризується бічною вежею з терасою, в якій спочатку був розміщений кабінет/бібліотека.
Поверх підвалу, з під'їзним доступом з вхідної площі, ідеально підходить для службової зони. Поруч з вхідними воротами є також кам'яний флігель, який складається з п'яти кімнат та службових приміщень.
Чудовий парк площею 20 000 кв.м. охоплює цей будинок з видом на озеро підкреслюючи його положення і надаючи йому конфіденційність.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Лекко
Зона: Озеро Комо

Тип: розкішна вілла

Внутрішня площа: 1000 кв. м
Зовнішня площа: 2 га

11 спалень
9 ванних кімнат
турель
портик
лоджія
флігель

Лекко 10 км - Комо 40 км - Мілан 65 км - Бергамо 50 км  - Лугано 45 км - озеро Маджоре 100 км - Озеро Гарда 190 км 
Посилання: 1516
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

вілла перед озером

розкішні будинки
вілли на озерах

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Озеро Комо

Всесвітньо відоме за популярністю, що йому надали красиві будинки мрії і розкішні вілли, які прикрашають його красиві берега, закуплені і заселені відомими акторами, співаками, модельєрами, футболістами і багатими бізнесменами, озеро Комо відоме особливо за те, що це одне з найкрасивіших місць в світі, яке надихало композиторів, таких як Верді, поетів, таких як лорд Байрон, письменників, як Стендаль, місце, де природна краса є рамкою для садиб незрівнянної краси.
Між мальовничих човнів і розкішних вілл, розташованих уздовж берегів, озеро пропонує відпочинок, цікаві культурні маршрути.
Комо і його знамените озеро є ідеальним місцем не тільки для приємної оглядової екскурсії, а також для інвестицій в нерухомість і встановлення тут своєї резиденції: тут, справді сконцентровані об'єкти престижної нерухомості серед зелені, і це ще сьогодні місце проживання деяких з найбільш важливих сімейств Італії.
Улюблена мета інтелектуалів, аристократів і знаменитостей з усього світу, Комо завжди зможе завоювати будь-кого хто його відвідує в перший раз.