Престижна вілла на продаж в Емілії-Романії | Lionard 

Престижна вілла на продаж в Емілії-Романії

full screen
68 фото
У провінції Модени на продаж ця красива розкішна вілла недавно відреставрована.
Це історична будівля, побудована на початку 1700-их, яка і досі предстає у всій красі завдяки ретельній реставрації архітектурної споруди, оригінальні матеріали, а також красиві фрески, що прикрашають стіни і стелі.
Комплекс на продаж складається з головної вілли і двох флігелів використовуваних для житлових цілей, розміщених симетрично по відношенню до неї. Чудовий парк з більш ніж 7 гектарів оточує і захищає власність.
Вілла має площу 1 500 кв. м. на трьох рівнях. Внутрішня структура є типовою для історичних особняків високого рівня, з численними і великими кімнатами, високими стелями і розкішними інтер'єрами. Ця вілла містить шістнадцять спалень і десять ванних кімнат і ідеально підходить для комфортного розміщення багатьох гостей.
Два флігелі додають загальному площу 1000 квадратних метрів.
Парк являє собою шедевр садово-паркового мистецтва, з високими дубами і італійським садом з симетричними огорожами, які оточують красивий басейн еліптичної форми, який знаходиться на південній стороні вілли.
Розташована на зелених пагорбах Модени, ця чарівний вілла 1700-х є справжнім оазисом миру і спокою, що забезпечує конфіденційність і комфорт для тих, хто тут живе.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Емілія-Романья
Провінція: Модена

Тип: розкішна вілла - історична вілла

Внутрішня поверхня: 2500 кв. м.
Зовнішня поверхня: 7,45 га

Вілла: 1 500 кв.м.
16 спалень
10 ванних кімнат

2 флігелі 1 000 кв. м.
Італійський сад
Басейн

Модена 10 км - Болонья 60 км - Форлі 140 км - Сан-Марино 190 км - Равенна 135 км – Ріміні 170 км

Посилання: 1285
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

Емілія-Романья

історичні вілли
Модена

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Модена

Модена, в Емілія-Романья, є столицею провінції з багатою культурою, захоплюючими краєвидами, елітною нерухомістю і стародавніми традиціями.
Місто розташоване уздовж історичної вулиці Віа Емілія Романа, недалеко від річки По і приголомшливі гір Апенін.
Характеризується великою культурною активністю, Модена є одним з найбільш передових міст Європи і має відмінну якість життя і економічного благополуччя.
У цих зонах ви знайдете, на додаток до виняткової природної спадщини, типові середньовічні села, площі і стародавні будівлі, невеликі магазини з надзвичайною місцевою їжею і вином, в тому числі знаменитого бальзамічного оцету.
Модена пов'язана з відомими людьми калібру тенору Лучано Паваротті, на честь якого був названий театр Комунале, але також відомих імен мистецтва маньєризму 1500-х, демонструючи репутацію, яка триває протягом століть.
Сьогодні також вважається "столицею двигунів" за визначними автовиробниками, які, розташовані тут Ферарі і Лаборджині, щоб назвати кілька.
Тут ви можете знайти будинок своєї мрії, в найбільш приватному районі на зелених пагорбах чи в типових міських центрах.