Престижний Пентхаус на продаж у Флоренції | Lionard 

Престижний Пентхаус на продаж у Флоренції

5 фото
Престижна квартира 100 кв. м. на продаж в історичному і мистецькому центрі Флоренції, місто колиски мистецтва і культури Відродження в Тоскані.
Розкішний пентхаус має прямий вид на площу Синьорії і знаходиться на другому поверсі - з ліфтом - палац Uguccioni, побудований в XVI столітті в стилі пізнього Романського Ренесансу, який хотів  Козімо I, великий герцог Тоскани.
Найвідоміший з усіх інших будівель, які виходять на площу, рустований перший поверх увінчаний двома рядами парних доричних колон.
Внутрішні простори квартири на продаж в Флоренції, однак, розділені на велику вітальню з кухнею, двома ванними кімнатами з передпокоєм, дуже простора спальня з двоспальним ліжком і кабінет з вікна якого можна  помилуватися пам'ятниками і прикладами з життя на площі.

ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Флоренція
Зона: Флоренція центр

Тип: Розкішні квартири - Розкішні вілли Флоренція
Інтер'єри поверхні: 107 кв. м.
Зовнішня поверхня: -

Спальні: 2
Ванні кімнати: 2
Вітальня: 1
Кухня: 1

а також інші кімнати та технічні приміщення

Тоскана: Флоренція - Лукка 55 км - Піза 70 км - Сієна 50 км - Форте дей Мармі 75 км - Гольф-клуб в 10 км - Спа 35 км - аеропорт Флоренції: 5 км - Автомагістраль А1 вихід Firenze Nord 2 кмПосилання: 2056
Ціна: До 2,5 м.

пентхаус на продаж

Вілла в Тоскані
розкішні апартаменти

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Тоскана - Флоренція є загальновизнаним містом мистецтва, з безцінною колекцією робіт, які перетворять міську тканину в живий музей під відкритим небом. Серце Флоренції площа Синьорії, де височіє Палаццо Веккьо і Галерея Уффіци. У декількох кроках знаходиться собор з його чудовим куполом Брунеллески в супроводі дзвіниці та баптистерію Сан Джованні, з його знаменитими бронзовими дверима.

Річка Арно, яка проходить через місто Тоскани, займає місце в історії Флоренції поряд з людьми, які живуть там. Історично склалося, що населення Флоренції має відношення любові-ненависті з Арно, що є передвісником переваг торгівлі, але й стихійних лих і повені. Серед мостів, які перетинають Понте Веккьо є унікальним у світі, з характерними ювелірними магазинами в будинках, побудовані на ньому. Перетинається Коридором Вазарі, це єдиний міст у місті, що пережив Другу світову війну. Лівий берег Арно, Oltrarno, є областю, де ще можна дихати, між його майстернями, атмосферу Флоренції минулих часів, як описано Васко Pratolini і Марчелло Vannucci.