ПРОДАЖ РОЗКІШНОЇ ВІЛЛИ - ЛУККА | Lionard 

ПРОДАЖ РОЗКІШНОЇ ВІЛЛИ - ЛУККА

87 фото

У красивому тосканському районі Лукки, ця красива розкішна вілла сьогодні в продажу . Вілла знаходиться в оточенні пишної і розкішної зелені; красивий парк, що складається з вікових дерев, вічнозелених рослин, густих живоплотів і доглянутих кущів, що оточують віллу на продаж . У парк також ідеально входить особливо витончений і чарівний природний ставок .
Ароматні і барвисті квіти дарують дотик радості і бадьорості до вже приємного фасаду з цегли рожевого кольору і білого каменю. Простота вілли добре поєднується з легкістю і гармонією, що тут панує.
Казковий басейн ідеально вписується в цю ідеальну картину;  оточений деревами і рослинністю, ця зона здається, справжнім оазисом миру і благополуччя .
На басейн відкривається вид з прекрасного люксу, повністю обладнаного і забезпеченого  усіма зручностями, необхідними для організації барбекю з друзями в теплі літні вечори або підготовки романтичної вечері.
Різні меблі ретельно розташовані біля басейну, щоб сприяти успіху зони відпочинку, даючи реальний " плюс" вартості вілли в Лукка.

Значення, що повністю підтверджується, завдяки великій  денній зоні, де зали можуть похвалитися добре організованими просторами. Обстановка елегантна і вишукана, відповідно до стилю престижної вілли, допомагає зміцнити одночасно ідею розкоші і комфорту. Навіть шість спалень (3 люкси і 3 кімнати) це відображають.
Кожній зоні в її точності й витонченості, вдається бути повністю функціональною і практичною. Кожний простір використовується повною мірою , не нехтуючи, навіть на мить, естетичним фактором. Вілла на продаж в Лукка таким чином виявляється справжньою розкішною віллою, яка поєднує простоту і елегантність, витонченість і розкіш.

ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Лукка
Зона: Лукка

Тип: розкішна вілла для продажу - розкішна вілла Тоскана
Внутрішні площі : 620 кв. м.
Зовнішні площі : 40000 м ²

парк
ставок
басейн

Просторі денна зона
3 люкси
3 спальні

Вілла розташована на трьох поверхах

Тоскана – Лукка: Піза 30 км - Флоренція 80 км - Лукка 10 км - Форте дей Мармі 45 км - Гольф- клуб Vicopelago 12 км - Термальні ванни 20 км - аеропорт Пізи 35 км - Автострада Лукка вихід 10 км .


Посилання: 2541
Ціна: ціна не вказана

Вілла в Тоскані

Продаються вілли
Тоскана Лукка

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Лукка

Тоскана - Лукка. Елегантна розкішна вілла знаходиться в Тоскані, Лукка, місто надзвичайної краси і багатої спірної історії: народжене як Лігурійське поселення на думку деяких істориків, завдячує своїм значенням етруському походженню, згідно з іншими експертами. Лукка, багате розкішними історичними віллами, і зберігає недоторканими багато рис стародавніх часів: амфітеатр, форум, романські церкви. Зайняте готами, а потім візантійцями, Лукка, місце розташування чудової розкішної вілли на продаж, пізніше стало однією з найважливіших столиць королівства лангобардів . Протягом багатьох років, змінилися різні домени; Лукка було одним з найважливіших міст італійського Середньовіччя, важливість і пишність,зберігається і досі.