ПРИМОРСЬКА ВІЛЛА НА ПРОДАЖ НА КАПРІ | Lionard 

ПРИМОРСЬКА ВІЛЛА НА ПРОДАЖ НА КАПРІ

18 фото
Цей розкішний пентхаус - 200 кв. м. на Капрі, після реставрації, був перетворений в престижний будинок на березі моря. Зараз у продажу, вітає гостей в ексклюзивному і стриманому середовищі, вишуканий острівний притулок, для проведення унікального відпочиноку.
Чотири подвійні спальні в Віллі на Капрі, всі з ванними кімнатами, прикрашені оригінальними меблями, а також вітальні, що характеризується великими французькими дверима, і їдальнею.
Пральня і квартири співробітників завершують  повний спектр вілли на продаж, сильною її стороною є чудова тераса понад 400 кв. м.,  елегантно умебльована і оснащена всіма зручностями, з якої представляється вид  на Фаральоні і кришталеве  море, що оточує острів Капрі і залишить вас без слів.
Сад престижної квартири, майже  "секретний сад", є місцем спокою і тиші, де можна проводити цілі дні в тіні пальм, гранатових дерев і магнолій, в оточенні запахів і кольорів декоративних рослин, що обласкані сонцем Капрі.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон :  Кампанія
Місто: Острів Капрі
Зона : Капрі

Тип: Вілла на Капрі - Шукаю віллу на продаж
Площа Інтер'єрів : 200 м ²
Зовнішня площа : 735 м ²

Спальні: 4
Салони : 1
Ванні кімнати: 4
Службові приміщення: 3
Тераса на море  - 435 м ²
Сад - 300 м ²

Кампанія : Острів Капрі - Неаполь 45 хвилин - Сорренто 40 хвилин - Позітано 40 хвилин - Искья 20 хвилин - Прочида 25 хвилин - Термальні ванни 1,5 км - Заміський клуб  1,8 км - Гольф- клуб Неаполя 25 км - Порто Марина великий 2 км ( материк і острови) - Аеропорт Неаполя :  пором з Марина Гранде щогодини.

Посилання: 0132
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

Престижна квартира

Престижні вілли
Продаж елітної нерухомості

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кампанія - Капрі

Кампанія - Капрі : Острів Капрі, де  знаходиться гарна розкішна вілла з видом на скелі, це острів в Неаполітанській затоці і є одним із наймальовничіших і найбільш відвідуваних місць в Італії. Розташований навпроти півострова Сорренто, його краса і слава відомі з давніх часів, коли древніх, в тому числі Вергілія і його Енеїди, що пов'язали його з міфами  про Одіссея і сирен і ще  досі приваблює безліч відвідувачів, які обирають його  захоплюючий вид, найбільш престижним пунктом призначення. Спочатку острів Капрі був об'єднаний з півостровом Сорренто, потім частково пішов під воду і відокремлений від материка і тепер має складну морфологічну структуру, з піками середньої висоти і величезними внутрішніми гірськими районами, у тому числі головним з них "Анакапрі."
Узбережжя острова Капрі порізане численними бухтами, затоками, які чергуються з крутими скелями. Печери, заховані під скелями, використовувалися в часи Римської імперії, як німфеї розкішних вілл, які були побудовані тут під час імперії. Найбільш відомим є, безсумнівно, Блакитний грот, де присутні чарівні світлові ефекти, які були описані багатьма письменниками та поетами. Характерні для Капрі, знамениті Фаральоні, невеликі скелясті острівці в безпосередній близькості від берега створюють вражаючий візуальний ефект і пейзаж, неймовірна панорама, якою можна милуватися з тераси пентхаузу на продаж. Капрі зберігає багато видів тварин і рослин, деякі з них ендемічні та рідкісні, як ящірка Фаральон, яка живе на одному з трьох  Фаральонів.