Розкішна квартира на продаж в Флоренції | Lionard 

Розкішна квартира на продаж в Флоренції

7 фото
Розкішна квартира на продаж сьогодні у Флоренції, у благородному палаці флорентійської торгової буржуазії вісімнадцятого століття. Будівля, яка представляє симетричну архітектуру в стилі пізнього Ренесансу, піднімається над характерною площею в самому центрі Флоренції, захищена від хаосу міського руху.
Розкішна квартира на продаж на другому поверсі з ліфтом, охоплює 215 кв.м. і характеризується великою і елегантною вітальнею з прекрасним видом на історичний центр столиці Тоскани і прекрасною стелею, прикрашеною штукатурками в венеціанському стилі.
Реставраційні роботи на будівлі були консервативними спрямованими на відновлення форм і оригінальних матеріалів і видом на пам'ятки Флоренції і Дуомо, що надають цій квартирі на продаж безперечної чарівності.
Складається з кухні з прилеглою їдальнею, кабінету / бібліотеки, три спальні з ванною кімнатою, підсобне приміщення, кухня, коридор і головний вхід.
Кожне приміщення вілли на продаж в Флоренції має оздоблення великої цінності, від паркету до перил сходів ручної роботи, дрібно відновлені міжкімнатні двері з косяками з каменю, але не бракує сучасних зручностей, таких як броньовані двері, супутникова система, сигналізація і контроль енергетичного обладнання.
Майно включає в себе два підвали, один з яких з ванною кімнатою і вікном, і два захищені паркувальні місця у дворі.


ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Флоренція
Зона: Флоренція

Тип: Розкішні Квартири - Вілли на продаж в Флоренції
Інтер'єри поверхні: 215 кв. м.
 
Спальні: 3
Ванні кімнати: 3
Салони: 1

Допоміжні приміщення: 5

2 паркувальних місця
2 підвали
 
Тоскана: Флоренція - Лукка: 55 км - Піза: 70 км - Сієна 50 км - Форте дей Мармі: 75 км - Катання на лижах - Монте Абетоне: 48 км – Гольф клуб Уголино - Флоренція: 10 км – Монтекатіні Терми: 35 км - Аеропорт Флоренції: 5 км - Автострада: A1/A11 вихід Firenze Nord - 2 км


Посилання: 2126
Ціна: До 2,5 м.

Агентство нерухомості класу люкс

Продаж престижної нерухомості
Розкішний будинок елітної нерухомості

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Тоскана - Флоренція є загальновизнаним містом мистецтва, з безцінною колекцією робіт, які перетворять міську тканину в живий музей під відкритим небом. Серце Флоренції площа Синьорії, де височіє Палаццо Веккьо і Галерея Уффіци. У декількох кроках знаходиться собор з його чудовим куполом Брунеллески в супроводі дзвіниці та баптистерію Сан Джованні, з його знаменитими бронзовими дверима.

Річка Арно, яка проходить через місто Тоскани, займає місце в історії Флоренції поряд з людьми, які живуть там. Історично склалося, що населення Флоренції має відношення любові-ненависті з Арно, що є передвісником переваг торгівлі, але й стихійних лих і повені. Серед мостів, які перетинають Понте Веккьо є унікальним у світі, з характерними ювелірними магазинами в будинках, побудовані на ньому. Перетинається Коридором Вазарі, це єдиний міст у місті, що пережив Другу світову війну. Лівий берег Арно, Oltrarno, є областю, де ще можна дихати, між його майстернями, атмосферу Флоренції минулих часів, як описано Васко Pratolini і Марчелло Vannucci.