Розкішна квартира в Тоскані | Lionard 

Розкішна квартира в Тоскані

28 фото
На вершині пагорба з видом на пагорби на південь від Флоренції, в даний час на продаж розкішні апартаменти, розташовані в старовинній і престижній віллі в Тоскані, починаючи з XV століття. На протязі часу будинок на продаж був резиденцією важливих і шляхетних флорентійських сімей, і був місцем дослідження для Галілео Галілея. У ці роки будівля зазнала структурних змін, особливо в перші роки двадцятого століття, коли будівля була предметом великої реставрації, що глибоко змінила її стиль: були вжиті архітектурні останки з інших будівель для утворення коротких виступаючих частин  фасаду, під якими був вставлений портик Ренесанс з церкви. Фасад з видом на вулицю прикрашений лоджією і великими арками Serlian підтримкою колон, над яким знаходиться тераса. Прикрашають структуру розкішного будинку у Флоренції не тільки його історія і престиж, але і його художнє значення також  фреска "оголені танцюристи", яка займає частину стіни кімнати на першому поверсі зроблена відомим художником епохи Відродження Антоніо дель Pollaiolo.
Оточені спокоєм пагорбів Тоскани, розкішні апартаменти на продаж, знаходиться на другому поверсі вілли, завдяки їхньому розташуванню, можна помилуватися чудовою панорамою на місто Флоренцію з усіх вікон квартири. Остання має площу близько 230 кв. м. і складається з передпокою, кухні, поєднаної з їдальнею, дві спальні з ванною кімнатою, вітальня з каміном, додаткова спальня і ще одна ванна, пральня та приміщення для зберігання. Будинок був недавно відремонтований з високою якістю обробки, підлоги з керамічної плитки ручної роботи, стелі реконструйовані з давніх балок і плитки, вітальня була збагачена каміном. Всі деталі роблять резиденція затишною і ексклюзивною типовому стилі вілл в Тоскані.
Вілла наполягає на загальному парку близько 25000 кв. м., покритих лісами, оливковими гаями і віковими деревами, газонами і живоплотами. Нерухомість на продаж включає в себе невеликий приватний сад, що ідеально підходить для літньої вечері на відкритому повітрі.

ІНФОРМАЦІЯ

Технічні деталі

Регіон: Тоскана
Місто: Флоренція
Зона: Флоренція

Тип: Розкішні будинки – вілли на продаж в Флоренції
Інтер'єри поверхні: 230 кв. м.
Зовнішня поверхня: 600 кв. м.

Спальні: 3
Ванні кімнати: 3
Вітальня: 1
Їдальня: 1
Кухня: 1

а також інші кімнати та технічні приміщення

Тоскана – Флоренція: Лукка 55 км - Піза 70 км - Сієна 50 км - Форте дей Мармі 75 км - Монте Абетоне 48 км – Монтекатіні Терме  35 км - Поджо де Медічі Гольф клуб в 30 км - 5 км Аеропорт Флоренція - Firenze Nord вихід км 2.


Посилання: 2381
Ціна: ціна не вказана

будинки на продаж в Тоскані

Майно в Форте дей Мармі
Вілла Сієна

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Тоскана - Місцезнаходження розкішної нерухомості на продаж, Флоренція є загальновизнаною як місто мистецтва, з безцінною колекцією робіт, які перетворюють міську тканину в живий музей під відкритим небом. Серце Флоренції площа Синьорії, де височіє Палаццо Веккьо і Галерея Уффіци. У декількох кроках від вілли знаходиться собор з його чудовим куполом Брунеллески в супроводі дзвіниці та баптистерію Сан - Джованні, з його знаменитими бронзовими дверима.
Річка Арно, яка проходить через місто в Тоскані, займає місце в історії Флоренції поряд з людьми, які живуть там. Історично склалося, так що населення Флоренції має відношення любові-ненависті до Арно, який є передвісником  як переваг  торгівлі, так і стихійних лих і повені. Серед мостів, які його перетинають Понте Веккьо є унікальним у світі, з характеристиками ювелірних побудованих на ньому і з розкішних апартаментів, які виходять на нього . Переходячи благородний Коридор Вазарі, це єдиний міст у місті, що пережив Другу світову війну. Лівий берег Арно, Oltrarno, є областю, де ще можна дихати, між його світськими майстернями, атмосферу Флоренції минулих  часів, як описано Васко Pratolini і Марчелло Vannucci.