Розкішна резиденція на тосканських пагорбах | Lionard 

Розкішна резиденція на тосканських пагорбах

20 фото
Розташований в красивому тосканському краєвиді, що складається з лісів, виноградників і оливкових гаїв в Валь Амбра, продається цей традиційний будинок, початку ХІХ століття. Цей заміський будинок в Ареццо має загальну площу 795 кв. м. і оточений 1,8 га землі, з яких 1,3 присвячені лісу, а інші займані різними садами, один з яких включає в себе басейн з джакузі з його будинком, в тіні вікових дубів.
Через алею обсаджену липами і квітами, що веде до престижної власності на продаж, яка включає в себе кам’яний будинок 470 кв. м., дві господарські будівлі, що використовуються для агротуризму в цілому близько 225 кв. м. і підсобне приміщення, що використовується як склад площею 100 кв. м.
Ця розкішна резиденція знаходиться на двох поверхах і була повністю відновлена з повагою до типової структури і типу тосканських ферм, що характеризується старими теракотовими підлогами, стелі з дерев'яними балками і теракотовими плитками, двері і вікна в старому каштані. Перший поверх займають хол, чотири зали, один зі старим каміном, ванна кімната з дерев'яними панелями, кабінет, велика їдальня, простора кухня в класичному тосканському стилі обставлена дерев'яними меблями, комора і житло для обслуговуючого персоналу, включаючи невелику вітальню, спальню та ванну кімнату.
Верхній поверх займає спальна зона, яка має чотири спальні, три ванні кімнати, кабінет, велика вітальня з каміном і крита веранда з піччю. Два інших житлових блоки колишніх сільськогосподарських будівель, які, нещодавно були відремонтовані, поважаючи тосканську традицію з особливостями тонкої обробки. Окремий будинок площею 150 кв. м., також на продаж в Ареццо, знаходиться на двох рівнях і має приватний сад і криту терасу з садовими меблями і барбекю. Розкішний будинок виходить на вітальню з каміном, який веде в їдальню і кухню. Піднімаючись по кам'яних сходах, ви входите до просторої ванної кімнати і великої спальні, збагаченої зоною відпочинку з каміном. Сходи з тосканської теракоти  ведуть на другий поверх, який має велику ванну і дві спальні. Інша престижна вілла має площу 75 кв. м. і обладнана приватним садом і терасою, обладнана альтанкою, барбекю і плетеними стільцями і диваном. Тепла вітальня-їдальня з кухнею і каміном вітає нас в будинку, і веде в коридор, з якого веде до двох спалень і великої ванної кімнати.
ІНФОРМАЦІЯ

Інтер'єри поверхні: 795 кв. м.
Зовнішня поверхня: 1,8 га

Тип: сільський будинок на продаж в Тоскані – Садиба на продаж
Будинок: 470 кв. м.
Кімнати: 5
Ванні кімнати: 5
вітальні: 6
Їдальня: 1
кухня: 1
 
Житловий Блок А: 150 кв. м.
Спальні: 3
Ванні кімнати: 2
Їдальня: 1
кухня: 1
Житловий блок B: 75 м
Спальні: 2
ванні кімнати: 1
Їдальня: 1
кухня: 1
 
а також інші кімнати та технічні приміщення
 
басейн з джакузі
ігрова кімната і більярд
парковка
ліс: 1,3 га
Сад: 5000 кв. м.
Загальна площа ділянки: 1,8 га

Ареццо 35 км - Сієна 26 км - Флоренція 54 км – Кортона 64 км – Кастільйоне дел Лаго 71 км - Монтеспертолі 83 км – Інтернаціональний Поло Клуб 1 км – Гольф клуб Казентіно 24 км - аеропорт Флоренції 69 км - Автострада Вальдарно 10 км


Посилання: 0276
Ціна: € 730.000

Замок на продаж

будинок в Тоскані
виноробні заводи

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Ареццо

Місце в діапазоні, де крайні пагорби К'янті торкають верхню долину річки Арно, вздовж потоку Амбра, в однойменній долині, територія муніципалітету Бучіне мало поселення і було транзитною територією до римського періоду (про що свідчить старий міст Поджі). Розташоване в кількох десятках кілометрів від великих центрів, таких як Флоренція, Сієна і Ареццо, Бучіне і Валдамбра мали, з романської епохи, важливу роль прикордонної території. У середні століття доля сучасного міста була, по суті, визначена могутніми сімями, які мали свої володіння вздовж мальовничих пагорбів, які супроводжують Амбру до Арно.
Починаючи з ХІІІ століття графи Гвіді з Модільяна володіли частиною Бучіне, Поджі, Вежа С.Пенапата, Галатрона, а також Капоселві і Рендола, усіх замків, які з 1208 були організовані відповідно до Статуту Валь Амбра, і що в 1225 році ті ж самі Гуіді поставили під захист муніципалітет Ареццо і його віконт, Орландо  Алберготті. За той же період Убертіні з Кітіджано володіли верхньою долиною, яка включала Амбра, Рапале, Сонья, Бадіа Руоті і Пієтравіва.
Абатство Св. Марії  Агнано, що мало юрисдикцією крім однойменного міста також Капанноле, Кастільйоне Альберті і С. Панкраціо. Також Тарлаті д'Ареццо володіли цими землями, і приблизно 1325 завоювали замок Бучіне зі зброєю, забрали від Гвіді. Інтереси цих феодалів неминуче зіткнулися з експансіоністською політикою Флорентійської республіки, і, починаючи з 1335, території Бучіне, Ченніна, Галатрона, вежі, Rendola, вежі С. Репарата і Валдамбра Фіорентина забрали частину області Флоренції. Флорентійська республіка протягом десятиліть продовжувала свій вплив в цьому районі, в 1360, створили "Лігу", яка прийняла ім'я "Валдамбра" і захопивши протягом років на рубежі ХIV-ХV століть також висока Валдамбра, які були володіннями Убертіні.
У 1645 Фернандо II Медичі зводить феодальне володіння в місті Бучіне і інвестував титулом маркіза Джуліо Вітеллі, інвеститура, яка потім була відновлена в 1738 році на користь Нікколо Вітеллі. У період французького панування, Спільнота Бучіне приймає адміністративну організацію "ратуш" і була створена в 1811 Департаменті префектури Арно і в районі Ареццо. Пізніше була відновлена Подеста Бучіне Валдамбра і її початкової площі, що включає площу двадцяти чотирьох муніципалітетів, тому навіть нинішній муніципалітет залишився досить поширеним.