Розкішна резиденція в Гроссето | Lionard 

Розкішна резиденція в Гроссето

20 фото
Занурений, в одне з найкрасивіших і цікавих сіл Маремма Тоскани продається цей фантастичний будинок ферма, яка пропонує гостям можливість спостерігати і насолоджуватися захоплюючим видом, який включає унікальний і чудовий вид на море, гори і пагорби. 
Престижний будинок має стратегічне розташування, оскільки він розташований на рівнині Сатурнія і пропонує прекрасний вид. 
Це старий будинок, дрібно відновлений в чарівну резиденцію, в якій знаходиться центральний корпус близько 250 кв. м. і флігелю з ганком в 95 кв.м.. Навколишні землі мають площу 1 га і, завдяки своєму розташуванню, ви можете насолоджуватися панорамою, що проноситься з тосканського узбережжя Гроссето, до полів для гольфу з ближніми терми. 
Основна вілла на двох рівнях: перший поверх включає в себе дві спальні, ванну кімнату, вітальню, кухню, їдальню, а також має два ганки. На другому поверсі є три спальні і дві ванні кімнати. 
Флігель, який також продається і поширюється на одному поверсі складається з спальні, ванної кімнати, вітальнею - кухнею, а також пропонує можливість провести час у тіні ганку. 

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана 
Місто: Гроссето 
Зона: Сатурнія 


Тип: продаж будинків – елітна нерухомість в Тоскані 
Інтер'єри поверхні: 345 кв. м. 
Зовнішня поверхня: 1 га 
 
Основна структура: 250 кв. м. 
Кімнат: 6 
Ванні кімнати: 3 
Кухня: 1 
Їдальня: 1 
Вітальня: 1 
 
Флігель: 95 кв. м. 
Спальні: 1 
Ванни: 1 
Вітальня: 1 
 
а також інші кімнати та технічні приміщення: 5 
 
Плавальний басейн 
Земля: 1 га 
 

Тоскана – Гроссето : Гроссето 49 км - Озеро Больсена 47 км - Флоренція 191 км - Перуджа 112 км - Орвіето 69 км - Сатурнія Спа і гольф клуб в 3 км - Арджентаріо 22 км - аеропорт Ф'юмічіно 149 км - платна автомагістраль: вихід Орвіето: 70. Посилання: 0167
Ціна: € 1.300.000

Тосканський будинок

Розкішна вілла
історичні будинки

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Гроссето

Тоскана - Гроссето: Поджио Мурелла є частина району  Манчіано в місті Гроссето, чиє оригінальне ядро походить з кінця вісімнадцятого століття. Пізніше, село в Тоскані почало розвиватися в певному порядку вздовж осі, що веде до церкви. Навколо виросли групи будинків з ініціативи земельних власників і сімей чабанів, які спустилися в Маремма. 
Витоки села в Тоскані, проте, відносяться до тисячного року, згодом стало володінням Алдобрандескі, які побудували фортецю, зараз місце розташування ратуші. У чотирнадцятому столітті, спочатку було завойоване Орвієто, а потім перейшло під контроль Орсіні ді Пітільяно і згодом перейшло під владу Медичі у Флоренції, увійшло до складу Великого князівства Тоскани. 
Історичний центр села в МареммаТоскани, яке характеризується середньовічним стилем, багате пам'ятниками і будівлями, серед яких вражає церква Св. Леонарда, нещодавно відремонтована і в якій є деякі важливі роботи, серед яких картина із зображенням покровителя міста, створеної Паріде Паскуччі; Башта з годинником, яка знаходиться в декількох метрах від церкви, фортеця Сієни разом з Фортецею Алдобрандеска тепер місце муніципалітету, церква Пресвятої Діви, в новій частині села і, нарешті, міський парк, який бачить присутність статуї Петра Алді, іншого місцевого художника.