Розкішна садиба в самому серці Тоскани | Lionard 

Розкішна садиба в самому серці Тоскани

full screen full screen video
61 фото
Це приголомшлива садиба, розташована в самому серці Тоскани, між пагорбами оливкових гаїв і виноградників, недалеко від Сієни, в даний час на продаж, у всій своїй величній красі.
Садиба на продаж охоплює близько 160 га в пейзажі, дуже типовому тосканської глибинки і складеної, не тільки з розкішної вілли, а також інших господарських будівель, спочатку котеджі, що використовувалися для сільських цілей, а тепер перетворилися в престижні і цінні будинки.
Досить подумати, що Casole d'Elsa є середньовічним містом, розташованим приблизно в 50 км від Флоренції і 20 від Сієни, у воістину завидному положенні в самому серці Тоскани. Майно належить теперішній родині з 1919 року.
Основна і чудова частина вілли, на продаж в Сієні, походить з XVI століття, тому вона є унікальною не тільки в її вічній красі, а й історичному  шарму, який вона передає.
Цей палац був повністю відновлений в 1920 році з зберігши типові тосканські архітектурні особливості і всі історичні і художні деталі, в тому числі фрески, починаючи XVI століття, приписуються художнику Беккафумі.
Поруч з головним будинком, які є невід'ємною частиною цієї нерухомості на продаж в Сієні, там є село, що складається з різних будівель: одне, що використовується в якості школи, каплиці, ферми, престижного будинку та інших споруд, які були колишніми стайнями і в даний час використовуються як гаражі і підвали для зберігання вина.
Красива вілла оточена великим парком з довгою і типовою алеею  з кипарисами, яка служить  входом в будинок.
Сама вілла близько 2500 кв. м., у той час як інші будівлі в цілому близько 3000 кв. м. У садибі, недалеко від вілли, є два колонічних будинки для службових цілей і сільських цілей з стайнями, коморами, льохами і приміщення для зберігання олії. Ці ферми можна придбати.
Вілла на продаж в Сієні, була побудована для сім'ї Agostini, потім стала резиденцією знаменитої сім'ї Пикколомини Clementine, який потім продав її предку нинішнього власника.
Розкішний будинок розташований в 650 метрах над рівнем моря, на пагорбі, звідки відкривається прекрасний вид на пагорби в самому серці Тоскани. Звертає на себе увагу також озеро і численні джерела води, прилеглі до власності.

ІНФОРМАЦІЯ

ОСОБЛИВОСТІ

Регіон: Тоскана
Місто: Сієна
Зона: Casole d'Elsa

Тип: Вілли в Сієні - Розкішні вілли на продаж
Внутрішня поверхня
Головна вілла: 2500 кв м
Господарські будівлі: 3000 кв.м.
Зовнішні поверхні: 160 га

НЕРУХОМІСТЬ:
Садиба: 4 рівня до 2500 кв.м.
5 будинків і резиденцій в цілому 1500 кв.м.
Ганок 50 кв.м.
Церква 140 кв.м.

5 ферм, що використовуються 1200 кв.м.

Тоскана: Casole d'Elsa - Сієна: 20 км - Флоренція 50 км - Піза: 90 км - Сан-Джіміньяно: 25 км - Вольтерра: 28 км

вілла на продаж
Замок в К'янті
елітна нерухомість на продаж


Посилання: 0475
Ціна: ціна не вказана

вілла на продаж

Замок в К'янті
елітна нерухомість на продаж

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Сієна

Поруч з красивою Сієною, історичним містом, повним мистецтва, культури та елітної нерухомості, Casole d'Elsa, невелике містечко, яке нараховує близько трьох тисяч жителів, історично було на кордоні: село було причиною суперечок з початку 1200-х між Вольтерра і Сієна, потім неминуче залучене у війну між гвельфами і гібелінами.  Після року флорентійського панування, Casole був остаточно прийнятий в зонах  Сієни після битви Монтаперті.

Нинішня структура цього середньовічного села знаходить свою душу на межі земель, з акцентом на стіни і Рокка Senese, в даний час місце муніципалітету.
Місто  сільське і туристичне, з великою кількістю красивих розкішних маєтків живих за рахунок вирощування винограду, оливок та крупи.
Щоб побачити гарну Монастирську церкву Успіння Пресвятої Діви Марії і археологічний музей і коледж. Значне екологічне значення, мають ліси, що складається з Berignone лісу і ліси Монтаньоле.
Старовинний замок з Casole d'Elsa пам'ятають з початку ХІ століття в якості важливого оплоту єпископів Вольтерра в спірній території від Вольтерра, Сієни і Флоренції. Зараховане під владу Сієни в результаті битви Montaperti (1260), село було розширене новими укріпленням і отримало сучасну топонімічну структуру, яка ще і зараз характеризує його. З XVI століття історія Casole слідує за історією, Великого князівства Тоскани, а отже італійської держави. Село було предметом серйозних руйнівництв у проходженні фронту під час Другої світової війни.
Його історія згадується щороку в Паліо ді Casole, кінні скачки, на землі, з різними точками відправлення і прибуття. Ця подія приваблює безліч туристів, які прловлодять свої відпустки в Тоскані недалеко від Сієни з цікавістю відвідують довколишні села для проведення заходів і традиційних свят типових кожному з цих місць.
Ще однією важливою подією є Жива Різдвяна шопка ді Casole, велична і точна реконструкція  Віфлеєму3 дві тисячі років тому, що призвело до села Casole d'Elsa нагороди