Розкішна вілла на березі моря в Тоскані | Lionard 

Розкішна вілла на березі моря в Тоскані

17 фото
В ексклюзивному житловому районі в Ліворно і в ідеальній позиції по відношенню до центру, пляжу і спортивних споруд в зеленій зоні, один з найвідоміших італійських архітекторів і скульпторів періоду модерн, створив на рубежі 20-30 років ця прекрасна вілла в стилі модерн 375 кв. м. на трьох рівнях плюс вражаюча панорамна вежа.
Чарівна вілла в прекрасному стані і вид який відкривається з башти може варіюватися від Ельби до Апуанскіх Альп.
Очевидний архітектурний стиль і щасливе розташування на узбережжі, перші два плюси тосканської нерухомості, на продаж, оточена садом 740 кв. м. з трьох сторін.
Вілла в стилі модерн, в цілому, відповідає впорядкованій класичній архітектурі, без фантазії атрибутів, з вікнами в обрамленні лінійних форм і з каменю, які сприяють більшому поширенню простору, а також - на верхньому поверсі - порожнеча веранди розташована між колонами і асиметричною композицією фасаду. Також на фасаді, з каменю, біла і рожева штукатурка, створюють елегантний колірний контраст.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Місто: Ліворно
Зона: Ліворно

Тип: Вілла в Ліворно - вілли на березі моря в Тоскані
Інтер'єри поверхні: 375 кв. м.
Зовнішня поверхня: 740 м ²

Кімнати: 5
Ванні кімнати: 4
Вітальні: 2
Їдальня: 2
Кухня: 1

а також інші кімнати та технічні приміщення

Альтанка
гараж на дві машини
 
Тоскана: Ліворно - Піза 19 км - Лукка 40 км - Форте дей Мармі 47 км - термальні ванни 17 км - гольф & заміський клуб 5 км - Іподром Капріллі 2 км - аеропорт Пізи 16 км - з'їзд з автомагістралі A12 вихід Ліворно 1 км.

 


Посилання: 2110
Ціна: € 1.500.000

розкішна вілла

престижні будинки
елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Ліворно

Тоскана - Ліворно омивається морем, що через Канали Медичі проникає глибоко в історичні райони міста, Ліворно має шарм тосканської землі, яка простягається в Середземне море. Тут були побудовані в дев'ятнадцятому столітті, перші купальні у Європі, разом з самою ідеєю відпочинку на морі. Химерний район Нова Венеція, побудований в 1600 році, до цих пір зберігає оригінальні аспекти: особливо привабливі Фоссі Медичі, густа мережа судноплавних каналів, які пов'язували склади і житлові будинки купців, які, як і у Венеції, фонди і входи по воді, що дають доступ до залів, які колись використовувалися як укриття товарів.
Ліворно має красиву набережну, багату зеленню, що часто викликається в картинах художників Маккіаолі, яка піднімається  між  пальмами і тамарисками вздовж скель, піщаних пляжів і скель, вирізаних вітром і хвилями.
Уздовж набережної міста в Тоскані з видом на купальні, тут і там зібрані невеликі соснові ліси, де влаштовуються виставки живопису, вілли модерн в пастельних тонах, характерних монастирів, які закликають до відпочинку, гавані і причали, а також зелень іподрому Капріллі. З тераси Масканьї замість відкривається прекрасний вид на Капрайя і Горгона, острови Тосканського архіпелагу, і на Корсиці. Мальовнича дорога продовжується до Гверчіанелла, Кастільончелло вздовж скель і чистого синього моря, рай для рибалок і дайверів.