РОЗКІШНА ВІЛЛА НА МОРІ КАСТІЛЬОНЧЕЛЛО | Lionard 

РОЗКІШНА ВІЛЛА НА МОРІ КАСТІЛЬОНЧЕЛЛО

full screen
35 фото
Розташована на мисі  з видом на кришталево чисте море Кастільончелло,  Ліворно продається ця розкішна вілла з неповторною  панорамою  Узбережжя Етрусків в Тоскані. Престижна вілла на продаж походить з кінця ХІХ століття і протягом багатьох років, була резиденцією відомих артистів і діячів культури та розваг, серед як Альберто Сорді, які піклувалися про неї, зберігаючи її первісний шарм. . Маєток включає в себе парк 4055 кв. м., з його мальовничими віковими  деревами, підкреслює красу цієї садиби, що складається з головного будинку і двох господарських будівель, з видом  на море . Особливо слід відзначити басейн з морською водою і роздягальні з ванними кімнатами і власним виходом до моря.
Основна вілла розкішної садиби  на продаж розташована  на чотирьох рівнях з загальною площею близько 900 кв. м. Інтер'єри оформлені зі смаком і обставлені антикварними меблями і представляють важливі  прикраси, в тому числі чудовими фресками і деталями по дереву. У підвальний  поверх знаходиться на рівні басейну і включає  їдальню, кухню, кабінет , більярдний зал, приймальню, санвузол, кімнати для персоналу та деякі технічні приміщення. Перший поверх, частково оточений просторою терасою з видом на море в Кастільончелло , виходить на великий передпокій, що переходить в бібліотеку з каміном,  до спальні з ванною кімнатою і кімнати для гостей ,теж з окремим санвузлом. Перший поверх будинку -  спальна зона складається з чотирьох великих спалень і двох  ванних кімнат. Піднімаючись сходами ви досягнете верхнього по верха ,  так званої " вежі" через  його невеликі розміри, які посилаються на  типову структуру тосканської вілли. Вона  зайнята відкритим простором і ванною кімнатою.
Флігелі до престижної  вілли мають площу - 90 кв. м, але розрізняються за структурою і положенням. Один флігель  занурений в парк, оточений власним садом і розташований на трьох рівнях. У підвальному  поверсі є кімната яка використовується як пральня і багатофункціональні зали, в той час як на першому  і другому поверсі , відповідно знаходиться, денна зона  з кухнею , вітальнею і ванною кімнатою і спальна зона  з двома спальнями та ванною кімнатою . Інший флігель розташований нижче вілли і супроводжується приватний сад . Єдиний рівень, на якому  розвивається будинок:  кухня , вітальня, ванна кімната , кімната яка використовується як пральня і дві спальні з окремими ванними кімнатами.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Місто: Ліворно
Зона : Кастільончелло

Тип: Вілла Ліворно - Престижна вілла
Площа Інтер'єрів : прибл . 1056 кв. м.
Площа терас і лоджій : 633 кв. м.
Зовнішня площа : 4055 кв. м.

Вілла класу люкс : прибл . 900 кв. м.
Кімнати: 6
Ванні кімнати: 5
Салони : 1
Їдальня : 1
Кухня: 1
Більярдна

Будинок : 90 м ²
Спальні: 2
Ванні кімнати: 2
Салони : 1
Кухня: 1

Будинок : 90 м ²
Спальні: 2
Ванні кімнати: 3
Салони : 1
Кухня: 1

а також інші кімнати та технічні приміщення

Басейн з морською водою
Прямий доступ до моря
Парк: 4055 кв.м.

Тоскана - Ліворно - Кастільончелло : Ліворно 20 км - Піза 38 км - Терме 35 км - Форте дей Мармі 68 км - Флоренція 85 км - Пьомбіно 69 км  - аеропорт Пізи 35 км– вихід дороги: Вихід Ліворно 12 км .

Посилання: 0360
Ціна: € 9.000.000

Тосканська агенція нерухомості

замки Флоренції
релайз Тоскани

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Ліворно - Кастільончелло

Тоскана - Ліворно - Кастільончелло : село етрусків в IV столітті до нашої ери, Кастільончелло, розташована  розкішна  вілла на продаж, з видом на невеликий мис, який є останнім відгалуженням  Ліворнських гір. Туристичний курорт з великим  міжнародним авторитетом, перлина Тірренського моря володіє унікальним шармом.
Червоні скелі з видом на море, захищеними затоками, бухти і пляжі, що омиваються кристально чистою водою, чарівний сосновий ліс : це рибальське село в муніципалітеті Ліворно, своєю красою надихнув артистів, художників, письменників і поетів, відзначений художниками Маккьяйолі, розшукується серед багатьох персонажів світу культури та розваг. Але Кастільончелло, Блакитний прапор Європейського союзу , місце розташування сповнено красивих розкішних вілл на продаж , є частиною великої території так званого Етруського узбережжя в Тоскані , організована в парки і охоронювані зони, заповідники і заказники.
Природа не просто рамка, але сама суть цих земель в Тоскані : аромат сосен , лип і тамарисків, пахне повітря і змішується з запахом солі; середземноморський клімат  виходить на пляж і майже з'єднується з кришталево чистим морем і оливковими гаями, дубами і пробковими дубами, каштани сформували дикий дух Маремма, в той час як його стародавнє серце продовжує жити в кам'яних селах, які виходять на зелених нерівностях і контурах синього Тосканського архіпелагу.