Розкішна вілла на продаж на озері Комо | Lionard 

Розкішна вілла на продаж на озері Комо

full screen
38 фото

Ця ексклюзивна розкішна вілла на продаж знаходиться в одному з найвідоміших місць на озері Комо.
Побудована в 1930 році, знаходиться у відмінному стані і зачаровує гармонією та елегантністю архітектури. Садиба розташована на чотирьох поверхах, загальною площею 550 кв. м., і в даний час розділена на дві житлові одиниці які  легко об’єднати.
На першому поверсі знаходиться простора вітальня, яка має вихід на терасу і гарний сад, крім сходів, що ведуть до кухні і підвалу, в якому знаходиться приміщення для обслуговуючого персоналу тобто три спальні з власними ванними кімнатами. Завершують поверх їдальня, робочий кабінет і спальня з ванною кімнатою.
На першому поверсі знаходиться вітальня, яка веде на терасу, з якої ви можете насолодитися прекрасним видом на озеро, а потім є кухня, їдальня і спальня.
Другий поверх, включає в себе чотири спальні і чотири ванні кімнати.
7.500 кв. м. парк з віковими деревами, що оточує віллу на продаж і приймає флігель, площею близько 200 кв. м., які можуть бути легко використані як розміщення для гостей.
Чотири зручні місця для машин, що знаходяться безпосередньо всередині у власності.
Приголомшлива вілла на продаж, знаходиться недалеко від Комо, можна легко дістатися з усіх аеропортів Північної Італії та Швейцарії, і є рішенням високої якості і цінності для тих, хто шукає елегантну будівлю в декількох метрах від озера, розташовану у винятковому природному оазисі.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Ломбардія
Провінція: Комо

Тип: розкішна вілла

Внутрішня поверхня: 750 кв.м.
Зовнішня поверхня: 7.500 кв.м.

4 поверхи
Головна Вілла: 550 кв.м.
Флігель: 200 кв.м.

Озеро Комо: Комо 6 км – аеропорт Мілану Мальпенса 50 км - Аеропорт Лугано30 км  - Залізнична станція 5 км - Гольф-клуб в 12 км

Посилання: 1054
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

будинки мрій

розкішні будинки
вілли на продаж

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Ломбардія - Озеро Комо

Озеро Комо, відоме у всьому світі популярністю, що йому надають красиві будинки мрії і вілли на продаж, що прикрашають його береги, придбані та населені відомими акторами, співаками, модельєрами, футболістами і багатими бізнесменами, а також відоме як одне з найкрасивіших місць в світі, яке надихнуло композиторів, таких як Верді, поетів, як лорд Байрон, письменників, як Стендаль.
Це, безсумнівно, захоплюючий краєвид, де природна краса і контекст для широкого кола розкішних будинків, особняків та історичних будинків.
Третє, в Італії за поверхнею і перше за глибиною, має характерну форму перевернутої ''Y''.
Серед живописних човнів і розкішних вілл, розташованих на його берегах, озеро пропонує відпочинок, розслаблення, цікаві культурні маршрути.
Комо і його знамените озеро є ідеальним місцем не тільки для приємного туристичної поїздки, а також щоб інвестувати у цінне майно і зробити їх своєю резиденцією: тут є справжня концентрація будинків мрій, перлини в оточенні зелені що ще є сьогодні місцем проживання деяких з найбільш важливих сімей Італії.
Улюблена мета інтелектуалів, аристократів і знаменитостей, відомих у всьому світі, Комо завжди завойовує тих хто його відвідує в перший раз.