Розкішна вілла на продаж на узбережжі Амальфі | Lionard 

Розкішна вілла на продаж на узбережжі Амальфі

full screen
58 фото

На мальовничому узбережжі Амальфі, в провінції Салерно, продається ця елегантна розкішна вілла.
Вілла, нещодавно відреставрована, розташована в привілейованому місці, всього в декількох кроках від моря, і може похвалитися захоплюючим видом на кришталево чисте море і затоку.
Поверхня розкішної резиденції 200 кв. м., в оточенні близько 300 кв. м. садової тераси, де є великий басейн в 72 кв. м. і бар, що ідеально підходить для моментів відпочинку.
Інтер'єри розташовані на двох поверхах: на першому поверсі є велика вітальня з каміном, а потім велика кухня, ванна кімната і двомісна спальня. Кожна кімната обставлена цінними меблями має прямий доступ до панорамної тераси і басейну.
На другому поверсі знаходяться три спальні з двоспальними ліжками, дві з яких з ванною кімнатою, і ще одна ванна кімната. Ці спальні мають вихід на балкон, який проходить уздовж будинку. Красиве освітлення, безумовно, сильна сторона цього майна, приміщення якого просторі та зручні.
Завершує цей будинок мрії на узбережжі Амальфі, приватний паркінг з портиком.
Вілла розташована в декількох хвилинах від прекрасного і ексклюзивного узбережжя Амальфі, а також від усіх зручностей, магазинів і бутиків, насолоджуючись усамітненням і спокоєм резиденції на морі.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Провінція: Салерно
Зона: узбережжя Амальфі

Тип: розкішна вілла з басейном

Внутрішня поверхня: 200 кв.м.
Зовнішня поверхня: 300 кв.м.

2 поверхи
4 спальні
Садова тераса
Басейн: 72 кв.м.
Приватний паркінг
Вид на море

Узбережжя Амальфі: Неаполь 60 км – Позітано 70 км - Амальфі 30 км – Сорренто 60 км

Посилання: 1122
Ціна: € 6.000.000

вілли на море

вілли з басейном
узбережжя Амальфі

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Узбережжя Амальфі

Красиве узбережжя Амальфі - ділянка узбережжя регіону Кампанія, на півдні Італії.
З видом на затоку міста Салерно, місце розташування цієї прекрасної вілли з видом на море на продаж - відоме у всьому світі місце своєю захоплюючою дух красою пейзажів і моря, а також чарівних сіл, які характеризують його, кожне зі своїми традиціями та культурою.
Відомі місцеві продукти, красиві розкішні вілли, престижні готелі, смачна їжа, природні багатства і всякого роду зручності, зустрічатимуть вас на узбережжі Амальфі, раю італійського півострова.
У цьому унікальному ландшафті, добре відомому і популярному в тому числі за кордоном, ви знайдете ідеальний будинок вашої мрії, що ідеально підходить для відпочинку або для проживання протягом року, насолоджуючись м'яким і приємним кліматом і великою красою зон.