РОЗКІШНА ВІЛЛА НА ПРОДАЖ У ФЛОРЕНЦІЇ | Lionard 

РОЗКІШНА ВІЛЛА НА ПРОДАЖ У ФЛОРЕНЦІЇ

65 фото

Заснована як "дім вежа" або "будинок пана" наприкінці IX століття, продається ця красива вілла за межами Флоренції.
Переходила з рук в руки, важливих тосканських сімей того часу, будівля бачила багато змін у тому числі розширення оригінальної вежі 1200 навколо 1350.
Красиво відреставрована слідуючи, її найкрасивішу архітектурну форму, а саме період 1530-1904, вілла зберегла незмінними канони періоду будівництва.
Використовувані матеріали і ретельний догляд на всіх етапах відновлення в повній мірі відображає цю філософію.
Теракота зроблена в ручну в Імпрунета, камінь Фіренцуола, кипариси і масивні каштани використані для вікон, дверей і стельових балок, ліпнина, зроблена по-старому, створюють атмосферу вишуканості і шарму.
Завидне положення, на флорентійських пагорбах, оточена 10 гектарами сільської місцевості і лісів в домінуючій позиції з захоплюючим видом і панорамним видом на Флоренцію, роблять з цього будинку справжній скарб.
На структурному рівні, тосканська вілла на продаж розділяється на сім квартир різних розмірів, всі елегантно вмебльовані і кожна з яких характеризується розумним зв'язком між історією та сучасністю, технологією і чарівністю старого світу.
Багато уваги було приділено інтер'єрам, екстер'єрам, звичайно, не менше. Парк 10000 м² на краю лісу каштанів, сосон і дубів, прикрашеним вражаючим власним басейном, трапецієподібної конфігурації, с бортом з одної сторони  які формують водоспад близько 2 метрів. В відокремленому та мальовничому куточку поруч з водоспадом є басейн є джакузі.
Вілла на продаж в Флоренції також може похвалитися розслаблюючим спа, що складається з басейну, з підігрівом, гідромасажною ванною, сауною та контрастним душем, всі вони розташовані в підвалі будівлі з склепінчастою стелею, покритою старою теракотою.
Завершує чудову тосканську розкішну віллу з містким паркінгом, мальовниче нічне освітлення і ретельна увага до кожної деталі.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Місто: Флоренція
Зона: Околиці

Тип: древня вілла - тосканська вілла

Внутрішня поверхня: 600 м²
Зовнішня поверхня 10 гектарів

7 квартир
Плавальний басейн з водоспадом
Відкрита гаряча ванна
Спа (басейн з підігрівом, джакузі, сауна, емоційний душ)
просторий паркінг

Флоренція 15 км - Ліворно 111 км - Сієна 82 км - Аеропорт Пізи 98 км

Посилання: 0702
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

історичні вілли

древня резиденція
тосканська нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Флоренція - Тоскана. Флоренція, тосканська столиця надзвичайної краси і вічної чарівності. Флоренція не тільки місто тисячі пам'ятників і багатьох історичних будівель. Флоренція також є домом для численних історичних вілл, розташованих в історичному центрі або на окраїні, на пологих пагорбах, що оточують "колиску Відродження".
Флоренція знаходиться в мальовничому місці в центрі западини амфітеатру, в оточенні мальовничих пагорбів Черчина, Фьезоле, Сеттіньяно, Арчетрі і Поджио Імперіале і Беллосгвардо. В цьому ландшафті, численні розкішні тосканські маєтки, а також стародавні престижні вілли.
Є безліч пам'яток, що Флоренція пропонує; крім вищезгаданих пам'ятників і палаців, має великі важливі площі (Синьйорії, Дуомо, Санта-Кроче, Сан-Лоренцо, тільки щоб назвати декілька), історичні театри (Пергола, Верді, Гольдоні, Нікколіні, Пульчіні), мости (понте Веккьо, Санта Трініта, Понте алле Граціє Понте алла Каррайя), стіни та двері.
Будь- хто, хто хоче купити давню віллу може знайти ту, яка найкращим чином відповідає його потребам у контексті піднесеної Флоренції.