Розкішна вілла на продаж в Пізі | Lionard 

Розкішна вілла на продаж в Пізі

19 фото
Розташована на пагорбах Пізи, в оточенні багатого лісу,  на продаж важлива ферма, яка має прекрасний вид на долину річки Чечини і знаходиться на невеликій відстані від моря. Вин завод супроводжується 8 га землі, з яких 4 призначені для виробництва вина Монтескудайо  ДОК та інші 4 зайняті тосканськими оливковими гаями та лісами, які добре інтегровані з виноградниками і розкішним будинком. Структури, що входять в нерухомість на продаж в Тоскані, розкішна вілла  поверхню 180 кв. м., розташована на вершині пагорба, винний льох 160 кв. м., розташований на рівнинній місцевості компанії, склад 135 кв. м. і дерев'яний будиночок 42 кв. м. Вілла на продаж в Пізі в сільському стилі і характеризується типовою тосканською архітектурою, з плитковими  підлогами і дерев'яними віконницями. Внутрішні приміщення розташовані на одному поверсі, але на кількох рівнях і обставлені розкішними меблями в традиційному тосканському стилі. Вона має просторий салон-їдальня, дві спальні, три ванні кімнати, кабінет і кухню. Навпроти вілли ви знайдете навіс площею 30 кв. м., який використовується в якості сараю, і автостоянки. Виноробня складається з будівлі на одному рівні, частково над землею, а частково під землею. Завершують структуру дві структури, які можуть бути використані для діяльності агротуризму, це шале і магазин. Шале невелика дерев'яна структура на основі кам'яної кладки і включає в себе дві спальні, їдальню, кухню і ванну кімнату з видом на виноградники. Сарай був перетворений в завод для виробництва джемів, і має структуру з кладки з можливістю перетворення в  три квартири. Садиба передбачає будівництво басейну. 

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана 
Місто: Піза 
Зона: Піза 

Тип: Престижний Будинок – Вин завод на продаж 
Інтер'єри поверхні: 550 кв. м. 
Зовнішня поверхня: 8 га 
 
Вілла: 180 кв. м. 
Спальні: 2 
Ванні кімнати: 3 
Вітальня: 1 
Їдальня: 1 
Кухня: 1 

 
Шале: 42 м 
Спальні: 2 
Ванни: 1 
Їдальня: 1 
Кухня: 1 
 
а також інші кімнати та технічні приміщення: 3 
 
Виноробство: 160 м 
Депозит: 135 кв. м. 
Сарай: 30 кв. м.
Виноградник Монтескудайо DOC: 4 га 
Ліс і пасовища: 4 га 
Загальна площа земельної ділянки: 8 га 

 Тоскана – Піза:  Піза 56 км - Чечина - Кастільончелло в 20 км - Вольтерра 27 км - Ліворно 39 км – Сан Джіміньяно 56 км - Тірренія Гольф клуб 38 км - курорт & Borgo La Bagnaia 48 км - аеропорт Пізи 57 км - Вихід шосе: Росіньяно Маріттімо  15 км


Посилання: 2228
Ціна: До 2,5 м.

Винний завод

будинок в Тоскані
Елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Піза

Тоскана - Піза: назва Монтескудайо походить від з'єднання латинського "Монс" (гора) і "Scutarius", що означає "виробник щитів". Село в Тоскані вперше згадується у акті нотаріуса 1091 в якому йдеться про безоплатну передачу церкви Андрія Первозданного графом делла Герардеска на користь монахинь бенедиктинок, які жили в монастирі, заснованому раніше графом. Навіть якщо проживали в місті Піза, графи делла Герардеска довго здійснювали свою юрисдикцію над селом і монастирем і, не вагаючись, повстали проти Республіки Пізи, приєднавшись  в 1345 році, з військами Міланського герцогства, відправлених Лукіно Вісконті. 
На початку XV століття, графи  делла Герардеска підкорилися Республіці Флоренції і село Монтескудайо було поміщене під юрисдикцію Флоренції. Наприкінці того ж століття в результаті зради графів проти Республіки Флоренції, «остання конфіскувала їхні активи в тому числі Монтескудайо, яке відтоді було приєднане остаточно  до володінь Флоренції. Під час панування Медичі в 1479 Монтескудайо був наданий статус незалежного муніципалітету. У 1648 році великий князь Фердинанд II дав село Монтескудайо, як феод з титулом  аристократичній сім'ї маркіза Рідолфі, які зберегли контроль над селом до початку вісімнадцятого століття. Період панування Рідолфі в селі в Тоскані, де знаходиться будинок на продаж, відзначений конфліктами між ними та мешканцями Монтескудайо через  повне домінування, що чинилося аристократами, які мали монополію на всі ресурси території.
 В 1727 смерть останнього прямого спадкоємця Рідолфі, Монтескудайо повернувся до складу Великого князівства Флоренції, але в 1735, великий князь Джан  Гастон Медічі повернув феодальне володіння Козімо Ігнатію Рідолфію. Наділення було підтверджено Франциском II Лотарингії в 1738 і Рідолфі повернулися здійснювати свою  юрисдикцію в селі до 1778. На початку дев'ятнадцятого століття територія села в Тоскані Монтескудайо була захоплена військами Наполеона, що були розміщені там, до  1814 році.  У 1815 році  Монтескудайо повернулося до володінь великого герцогства Флоренції яка залишалася до об'єднання Італії в 1860 році і робіт  короля Віктора Еммануїла II Савойського.