Розкішна вілла на продаж в Роккамаре | Lionard 

Розкішна вілла на продаж в Роккамаре

full screen
51 фото

У декількох метрах від пляжу, в оточенні тихого типового соснового лісу Роккамаре, на продаж цей красивий розкішний будинок.
Поверхня садиби 420 кв. м. і оточена 4 000 кв. м. розкішного саду, в якому знаходиться великий овальний басейн з солярієм і шезлонгами, де можна з комфортом засмагати залишаючись всередині садиби.
Екстер'єри, почасти з газоном і частково викладені каменями, з високими соснами, які створюють тіньові зони, оснащені зручними стільцями і столами, щоб залишитися на свіжому повітрі і пообідати там.
Камінь покриває фасад вілли, яка прекрасно інтегрована в чарівну природу, в якій вона була побудована.
На вході є великий відкритий простір у відтінках білого і бірюзового кольорів, з великими вікнами, які створюють континуум між інтер’єрами і екстер’єрами , умебльована красивими диванами з видом на сад. Вілла має в цілому 9 спалень і 5 ванних кімнат.
Всі приміщення знайомі і комфортні, користуються великою конфіденційністю і відкритими просторами, де можна з комфортом приймати багато гостей.
У прекрасному курорті Роккамаре, недалеко від пляжу, цей чудовий будинок мрії в оточенні соснового лісу оазис миру для тих, хто живе там.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Провінція: Гроссето
Місто: Роккамаре

Тип: розкішна вілла з басейном

Внутрішня поверхня: 420 кв.м.
Зовнішня поверхня: 4000 кв.м.

Басейн
9 спалень
5 ванних кімнат

Тоскана - Гроссето: Гроссето 30 км - Фоллоника 15 км - Орбетелло 50 км - природний парк Маремма в 40 км

Посилання: 1080
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

Роккамаре

вілли на морі в Тоскані
Гроссето

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Роккамаре

Ексклюзивна площа прибережної частини Маремма, Кастільоне дела Пескайя і навколишніх сіл все частіше затребувані тими, хто шукає розкішний будинок всього в декількох метрах від пляжів і моря. Відомий приморський курорт, нагороджений в 2005 році Legambiente і Touring Club за якість навколишнього середовища, це дійсно тосканське місто оптимальне місце, де ви можете провести літні канікули, а також жити круглий рік.
Типовий середземноморський клімат, рослинність характерна для зони та прозорі води є сильними місцями на найвищому рівні.
Є багато розкішних вілл, які в останні часи були повністю відреставровані в Роккамаре, щоб задовольнити безліч запитів від видатних особистостей національного та міжнародного рівня.