Розкішна вілла в Валдіньеволе | Lionard 

Розкішна вілла в Валдіньеволе

71 фото

Ця розкішна вілла в Валдіньеволе була побудована великим князем Фердинандом I, онуком Лоренцо Медичі, на початку 1600-х років, в красивій долині недалеко від термальних ванн.
Після довгої і ретельної реставрації з боку нинішніх власників, комплекс був відновлений у своїй колишній славі і зараз знаходиться у відмінному стані як інтер'єрів та екстер'єрів.
Загальна площа складає близько 7 000 кв. м.; на території комплексу знаходиться головна вілла з його 33 престижними спальнями, більшість з яких мають вид на древній двір і прекрасний сад і, що як за архітектурними обробками, так і за розміром, можна вважати люксами. Кімнати мають вишуканий та елегантний декор, з найсучаснішими зручностями. Є чотири унікальні спальні з ліжком з балдахіном і горищем, дві головні великі спальні, одна з каміном, обладнані великою вітальнею.
Чотири великі зали можуть вмістити різні типи подій, в 2 500 кв.м. У нас також є межа структури в 350 кв.м. і флігель в саду 120 кв.м.
Монастир, що примикає до розкішної нерухомості на продаж, в даний час в ремонті, має площу 1200 кв.м.
Зелена зона більше одного гектара, що оточує цей незвичайний комплекс будинків, на додаток до паркінгу, є чудовий басейн площею 75 кв.м., розташований в задній частині вілли, в тихій і приватній області та в оточенні великої зони відпочинку з шезлонгами і лежаками в повній релаксації, в оточенні мальовничих пейзажів Тоскани із зеленими луками, лісами і пагорбами.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Провінція: Пістойя

Тип: старовинна вілла

Внутрішня поверхня: 7 020 кв.м.
Зовнішня поверхня: 10 672 кв.м.

Вілла: 2 850 кв.м.
33 спальні
4 конференц-зали 2.500 кв.м.
Межа структури: 350 кв.м.
Флігель: 120 кв.м.
Монастир: 1200 кв.м.
Басейн 15м х 5м
Ресторан
Паркінг

Тоскана – Пістойя: Флоренція 50 км – Лукка 20 км  - Піза 50 км - Форте-дей-Мармі 60 км - Термальні ванни 7 км - Монтекатіні-Терме 7 км

Посилання: 1143
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

Вілли Тоскани

Розкішний готель
пістойя

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Валдіневоле

Пістоя знаходиться в декількох кілометрах від найвідоміших місць в Тоскані, між Флоренцією, Луккою і Пізою, може похвалитися гарним пейзажем і багатою художньою та культурною спадщиною.
Валідіньеволе є зеленим районом цієї провінції, яка проходить на південно-заході, на кордоні з провінціями Лукки і Флоренції.
Від туризму в гірській місцевості, до знаменитих курортів до конгрес-туризму, від зеленого туризму до продуктів харчування і вина, пропозиції цій області багаті і різноманітні.
Середньовіччя, ренесанс і бароко, залишили свої свідчення в палацах, галереях, церквах, замках і чарівних селах, а також у незліченних розкішних віллах і престижних садибах, розкиданих по всій території.
Численні фестивалі та сільські свята, популярні події в багатьох місцях Тоскани, протягом яких ви можете оцінити справжню традицію і стародавню культуру цих чудових територій.