Розкішна вілла з вежею на продаж в Римі | Lionard 

Розкішна вілла з вежею на продаж в Римі

49 фото

У красивому місті неподалік від Риму, в оточенні зелених пагорбів Лаціо і з гарним видом на озеро Альбано, продається ця красива розкішна вілла.
Престижний будинок оточений 7 гектарами землі з яких 1,5 гектару парку з прекрасними галявинами, високими деревами, квітниками, красивими гортензіями і різними декоративними чагарниками. Тут ми знаходимо футбольне поле, декоративний басейн і великий басейн, доступ до якого здійснюється за допомогою подвійних симетричних сходів з каменю, що оточую цю мальовничу відкриту зону відпочинку.
Є два входи до вілли, з яких основний знаходиться на фасаді зі сторони значної вежі, і сходи ведуть до рівня піднятого над цокольним поверхом.
Загальна площа становить понад 300 кв.м., в цілому п'ять поверхів з яких в останній - вежа, в даний час використовується як службове приміщення. В цілому сім спалень, у тому числі п'ять двомісних спалень з ванною кімнатою і ще дві з односпальними ліжками, із зовнішньою ванною кімнатою.
Всередині головної вілли також є квартира для обслуговуючого персоналу і підвали. Дві великі тераси пропонують прекрасний вид і прекрасне освітлення та вентиляція середовищ.
Відноситься до вілли на продаж також котедж, який служить в якості додатку для доглядачів власності.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Лаціо
Провінція: Рим

Тип: розкішна вілла з басейном

Внутрішня поверхня: 300 кв.м.
Зовнішня поверхня: 7 га

5 поверхи
Вежа
7 спалень
Парк: 1,5 гектара
Басейн
Футбольне поле
Флігель
2 тераси
Підвали

Лаціо - Рим: Рим 25 км - міжнародний аеропорт Леонардо да Вінчі 40 км - Терми 1 км - Залізничний вокзал 1,5 км - Порт Чивитавеккья, 90 км

Посилання: 1139
Ціна: € 3.000.000

Рим

розкішні вілли
Вілли з басейнами

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Лаціо - Рим

Рим, столиця Лаціо і Італії, відомий як «вічне місто», з багатою історією і шармом. Це перший мегаполіс людства і серце древніх цивілізацій, столиця Римської імперії і батьківщина латинської мови: жодне місто в світі не має так багато історії.
Різноманітна територія і красиві природні ландшафти є двома з основних особливостей цих областей, в той час як пам'ятники та пам'ятки в межах міста нескінченні: знаменитий Колізей, Імператорський Форум, Пантеон, Собор Святого Петра, Іоанн Лютеранський, Капітолій, різні історичні будівлі, красиві фонтани, чарівні площі, історичні арки, багатовікові мости і багато іншого.
Багато ексклюзивних вулиць і престижних житлових районів престижу в римській території: тут є прекрасні розкішні вілли, шикарні апартаменти преміум-класу, красиві будівлі становлять велику цінність. Садиби, які також знаходяться в зоні зануреній серед зелених пагорбів Лаціо, розташовані на горах і пагорбах в ексклюзивному місці, в декількох кілометрах від Риму, і все, що це місто може запропонувати.