РОЗКІШНИЙ ЗАМОК НА ПРОДАЖ В МІЛАНІ | Lionard 

РОЗКІШНИЙ ЗАМОК НА ПРОДАЖ В МІЛАНІ

full screen
61 фото

Побудований в 1593 на руїнах стародавньої фортеці 1200 (чиї сліди ще видно у східній вежі), продається цей красивий замок на околиці Мілана.
Належав знатному роду Ломбардії до кінця 800, замок довго був місцем культурних  конвенцій і мав, час від часу, шановних гостей, таких як Алессандро Вольта, Антоніо Ськарпа і Лоренцо Маскероні.
Придбаний на початку '900 іншим знатним родом, замок на продаж пізнав так вражаючих реставраційних робіт, метою яких було перетворити його в приватну резиденцію. Статус, з яким будівля представляється ще і досі, з увагою до кожної деталі й прекрасно прикрашена.
Серед різних виконаних робіт, були ті, які відносилися до саду: архітектор, який працював над  ним, створив, парк на основі стародавніх проектів 1737, Джованні Антоніо Венероні.
Серія терас розташованих на пагорбі; ці тераси з видом на красивий італійський сад. Результатом є дивовижним: крім того, що є абсолютним замилуванням для очей, його вид є воістину унікальним.
Унікальний, як замок в декількох кілометрах від Мілана. З U-подібною формою, замок на продаж має площу 6500 кв. м. Побудований з каменю, будівля має центральна корпус і два крила, що завершуються двома квадратними вежами, які виходять на площу з якої вид є дійсно винятковим.
Дорога в 3 км, яка перетинає приватний парк з лісами, луками і виноградниками веде до замку на пагорбі. Будівля повністю занурена в зелень: два фактично сади, один з яких розташований на півдні та інший на північній стороні. Перший в італійському стилі, з живоплотами, квітниками, доріжками, лимонним гаєм  і статуями богів і німф; другий в  англійському стилі, багатий лісами модрини, дубів і каштанів.
Навіть всередині престижний замок на продаж є справжнім святом для очей. На першому поверсі може похвалитися багато прикрашеними фресками і благородними меблями салонами, вишуканими вітальнями, елегантними їдальнями і театром з його ще функціонуючими маріонетками, а також невелика внутрішня каплиця.
На другому поверсі є кілька спалень, кожна з власною ванною кімнатою; крім того, є також чарівний зал гобеленів.
Супроводжують престижний замок в Мілані на продаж стайні, в тому числі три старовинні екіпажі ще збережені з усіма атрибутами.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Ломбардія
Місто: Milano
Зона: околиці

Тип: замок на продаж - замок в Мілані

Внутрішня поверхня: 6500 кв.м.

Замок з U-подібною формою
Приватний парк (з лісами, луками і виноградниками)
2 сади (один в італійському стилі і другий в англійському)
Престижні інтер'єри
Фрески, гобелени, визначні деталі,
стайні

Ломбардія - Мілан. Мілан 70 км – Монферрато 50 км - Монца 40 км - Озеро ді Гарда 100 км - Озеро ді Комо 90 км.

Посилання: 0635
Ціна: Понад 10 м.

історичний замок

ексклюзивна резиденція
Ринок нерухомості Ломбардії

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Ломбардія – Мілан

Ломбардія - Мілан. Розташований в декількох кілометрах від Мілана, замок на продаж розташований в унікальному місці. Давнього походження і з минулим великого значення, місто, де розміщений наш замок може похвалитися справді чудовою художньою спадщиною, з церквами романсько-ломбардного стилю, приклади готичної архітектури, складні системи пізнього романського стилю, перлини епохи Відродження, церкви середньовічного періоду, численні сторичні будівлі, природні райони, великі площі і монументальні палаци.
Крім того, близькість до Мілану, столиця  Ломбардії багата історією та важливими архітектурами релігійних, цивільних, військових, робить місце розташування замку більш цікавим місцем.