Розкішний готель на продаж поруч з Римом | Lionard 

Розкішний готель на продаж поруч з Римом

full screen
64 фото
Всього в декількох хвилинах їзди від Риму, продається цей чудовий розкішний готель, розташований на пагорбах Кастеллі Романі.
У готелі розташований в престижній віллі початку двадцятого століття, в 50-і роки вона була перетворена в елегантний готель, ідеальне місце для вишуканих подій, прийомів і весіль.
Захищений сосновим лісом, будинок ще з тих часів часто відвідувало багато американських зірок, які по достоїнству оцінили усамітнення і зручності на найвищому рівні.
Класичний і елегантний вид, як всередині, так і за межами садиби, що нагадує старовинні особняки. Його поверхня становить 1500 кв. м., всередині прикрашають 25 спалень, вишукані і антикварні меблі, три з яких є красивими люксами, всі з видом на великий сосновий парк.
Велику увагу було приділено найдрібнішим деталям, такі як тканини, позолочені дзеркала, елегантні штори.
Великий конференц-зал може вмістити до 150 чоловік для проведення зустрічей і нарад, в той час як для любителів відпочинку є великий басейн з сонячною терасою, що ідеально підходить для теплих місяців.
Поруч з розкішним готелем на продаж є спортивні центри, де можна пограти в теніс або гольф, в той час як можна прогулятися в зелених Кастеллі Романі.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Лаціо
Провінція: Рим

Тип: розкішний готель

Поверхня інтер'єрів: 1500 кв. м.
Зовнішні поверхні: 4 200 кв. м.

3 будівлі
25 спалень
Конференц зал: 200 кв.м.
Басейн: 18x12 метрів
Паркувальні місця: 20

Кастель Гандольфо 9 км - озеро Альбано 9 км - аеропорт Фьюмічіно в 45 км - аеропорт Чампіно 11 км - Шосе 5 км -  Сівітавеккіа 90 км - Тенісний корт 2 км - гольф 8 км - Терми 30 км - Кінний клуб 5 км
Посилання: 1295
Ціна: € 2.500.000

розкішний готель

вілла на продаж
Рим

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Лаціо, Рим

Цей престижний готель на продаж розташований недалеко від Риму, знамените вічне місто, чия велика провінція характеризується різноманітним ландшафтом з дивовижним природним краєвидом.
У центрі міста знаходяться незліченні пам'ятники і пам'ятки, в тому числі Колізей, Римський форум, Пантеон, Святий Петр, Святий Іоанн Латеранський, Капітолій, історичні будівлі, красиві фонтани, чарівні площі, арки і вікові мости.
На престижних вулицях міста, у житлових кварталах і на пагорбах, що оточують Рим є прекрасні розкішні будинки, розкішні апартаменти і престижні готелі, що відповідають на будь-які потреби.