САДИБА НА ПРОДАЖ В ТОСКАНІ | Lionard 

САДИБА НА ПРОДАЖ В ТОСКАНІ

32 фото

Ця унікальна тосканська заміська садиба на продаж розташована між знаменитими пізанськими пагорбами, ідеальне місце для виробництва вина, і займає площу в 415 гектарів, з яких не менше 65 виноградника в даний час виробляє відмінне вино D.O.P. оцінене на міжнародному рівні.
Площа забудови становить близько 12.000 кв. м., з яких 1700 зайняті оригінальною красивою віллою вісімнадцятого століття. Інші будівлі складаються з котеджів і підвалів, майже повністю відновлених. Вражаюча садиба на продаж в Пізі  найкраще організована не тільки для житла, але і з точки зору її виробництва: в стайні розводиться  цінна раса к'яніна; історичний млин з жорнами дозволяє холодне пресування оливок і виробництва дорогоцінного оливкового масла; природне озеро, що зрошує землю; 20 з 270 гектарів лісу щороку надають деревину. Все це дуже добре керовано за допомогою великого корпоративного центру складається з апартаментів для співробітників, підвалів, складів, послуг, офісів, навісів для складу і розливу вин, склад для інструментів, дегустаційний зал для вин, ресторан і конференц-зал.
Ця унікальна заміська садиба в Пізі ідеально підходить для тих, хто хоче насолодитися цими красивими пейзажами і повною мірою випробувати тосканську традицію і свої чудові продукти найвищої якості.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Провінція. Піза

Тип: тосканська садиба

Внутрішня поверхня: 12,000 кв.м.
Зовнішня поверхня: 415 гектарів

65 гектарів виноградників
7 гектарів маслинових гаїв
40 одиниць сільгосптехніки
390 древніх дубових бочок
429 кв.м. барелів
500.000 літрів вина на рік
6-7000 літрів олії на рік
1200 кв.м. винних погребів
290 кв.м. Ресторан
90 кв.м. зона магазину
375 кв.м. офісів
400 кв.м. склад техніки
943 кв.м. склад готового вина

Toscana - Піза. Піза 20 км - Аеропорт Галілео Галілей 32 км - Кастільончелло 34 км - Вольтерра 40 км - Лукка 64 км - Флоренція 72 км.

Посилання: 0896
Ціна: € 22.500.000

тосканська садиба на продаж

тосканська вілла на продаж
виноградник в тосканській садибі

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Піза

Тоскана - Піза. Тосканське місто великого значення, Піза своєю славою зобов'язана знаменитій вежі, яка стоїть на площі Чудес, поруч з баптистерієм і собором, внесена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і улюблена мільйонами туристів і італійськими співвітчизниками.
Священне місце для багатьох іноземців, які відвідують Красиву Країну, Піза фактично також може похвалитися багато іншими цікавими місцями, такі як Пьяцца дей Кавальєрі, річка Арно (Медичі, Гамбакорта, Пачінотті, Галілей, Сонніно, Сімонеллі) палац з годинником, Вежа Муда, середньовічне місто (з Борго Стретто, вежі-будинки, арабські ринки і багато іншого), стіни, настінне Туттомондо міжнародного художника Кита Харинга, Площа Данте, площа Гарібальді, Палаццо деї Медичі, і багато іншого.
В околицях Пізи є багато сіл великого історичного і художнього інтересу, зберігають архітектурні пам'ятки, такі як чудові розкішні вілли чи резиденції, величезної цінності та якості. Ця нерухомість часто походять з епох Медичі або Ренесансу справжні витвори мистецтва, де розкіш поєднується з елегантністю в Тоскані.