Садиба в К'янті у Флоренції | Lionard 

Садиба в К'янті у Флоренції

22 фото
Розташована на пагорбах К'янті у Флоренції, на продаж ця елітна нерухомість, зараз використовується в якості туристичної структури, складається з типової ферми в тосканському стилі  з головним будинком, що з часом, були об'єднані. Резиденція в Тоскані була ретельно відреставрована відповідно до її первозданної архітектури з великою увагою до відновлення матеріалів і архітектурних особливостей, що мають особливу цінність і престиж, такі як стовпи й існуючі арки. Поруч з великими містами високого культурного та мальовничого інтересу, цей типовий заміський будинок в К'янті задовольняє цікавість познайомитися з деякими з найкрасивіших міст в Тоскані і насолоджуватися природою на пагорбах Флоренції. Маєток включає в себе просторі інтер'єри та екстер'єри і супроводжується панорамним басейном, з'єднаний сходами з дубових дощок з базовим "рознос", який був відновлений, завдяки його панорамному виду, щоб створити простір для відпочинку. Ця вілла на продаж, розміщена на трьох рівнях, в тому числі підвал з винним погребом та підсобними приміщеннями. На першому поверсі є велика вітальня, їдальня і спальня з окремою ванною кімнатою. Внутрішні сходи з кам'яними сходинками, з'єднують вітальню на верхньому поверсі, яка відкривається на велику вітальню з невеликим балконом з видом на долину Pesa. На цьому рівні є також три зручні спальні, кожна з окремим санвузлом. Розкішна ферма на двох поверхах і на першому поверсі є житло для сторожа, що складається із спальні, кухні, великої вітальні і ванної кімнати. На цьому ж поверсі знаходиться прийом туристичної структури і кухня. Сходи і відкрита тераса поєднують відкритий внутрішній двір з верхнім поверхом і складається з вітальні з великим каміном розділеним на дві кімнати з великою центральною аркою. Є, потім, друга кухня і три спальні з окремими ванними кімнатами. З вітальні, дерев'яні сходи ведуть у кімнату, включену до "голуб’ятні", яка використовується в якості кабінету з дерев'яним дахом ферми. Додатки до нерухомості на продаж у Флоренції є кімната, що використовується як гараж та склад і колишня комора, яка була перетворена в однокімнатну квартиру з кухнею і горищем з спальнею і ванною кімнатою.

ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Флоренція
Зона: К’янті

Тип: Будинки на продаж в Тоскані - Агротуризм в Флоренції
Інтер'єри поверхні: 639 кв. м.
Зовнішня поверхня: 9,5 га
Вілла: 218 кв. м.
Спальні: 4
Ванні кімнати: 4
Салони: 2
Їдальня: 1
Кухня: 1

Агротуризм: 163 кв. м.
Спальні: 3
Ванні кімнати: 3
Салони: 1
Кухні: 2

квартира для сторожа : 66 кв. м.
спальня: 1
Ванна кімната: 1
Вітальня: 1
Кухня: 1

Колишній сінник: 81 кв. м.
Однокімнатна квартира : 57 кв. м.
спальня: 1
Ванна кімната: 1
Міні-кухня: 1

а також інші кімнати та технічні приміщення

Гараж: 54 кв. м.
парковка
басейн
земля: 9,5 га

Тоскана - Флоренція - К'янті: Флоренція 15 км - Сієна 42 км - Монтеспертолі 15 км – Сан Мініато 28 км – Сан Джіміньяно 28 км - Термальний парк 40 км - Гольф Уголино 9 км - Вольтерра 45 км - Аеропорт Флоренції 13 км- Вихід автостради: Firenze Sud вихід км 14.


Посилання: 0298
Ціна: € 2.400.000

Сільські будинки і котеджі на продаж

Ферми на продаж в Тоскані
Замок на продаж

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Тоскана - Флоренція - К'янті: Сан Кашано Валь ді Пеза, розташоване в декількох кілометрах від Флоренції і сповнене церков і вілл, побудованих в середньовічному стилі, таких як замок Bibbione . У римські часи знаходимо свідчення про Сан-Кашано як "особняк", форпост для зміни коней на шляху до давньої Флоренції. П'єве ді Санта Чечілія, який знаходиться недалеко від римської дороги, називається "десята", тому що є десятою віхою, із зазначенням відстані десяти миль від Флоренції. Зона Тоскани, однак, була заселена вже навколо VIII  століття до н.е., принаймні, відповідно з археологічними знахідками, пов'язаними з етруською цивілізацією. Спочатку Сан Кашано було невелика село, яке стояло неподалік П'єве ді Санта Чечілія Дечімо, з його поштовою функцією для коней, успадкованою від часів Римської імперії. У 1312, Сан-Кашано місце вибране імператором Арріго VII, де встановити табір після облоги Флоренції, але перш ніж потрапити туди його випереджає брат, архієпископа Тревірі, що зруйнував і знищив безліч замків з Валь ді Пеза. Незабаром після того, село підпалили війська Castruccio Кастракані. У 1343, Вальтер Бриенне, що прийшов до влади в столиці Тоскани, змінює Сан Кашано в замок Дожів і зміцнив його кількома кільцями стін, але його втеча від Флоренції викликає переривання робіт.
У 1354 армія фра Моріале Д'Альбано буквально бере в заручники село Флоренції, щоб отримати виплату викупу. Тоді Флоренція вирішує зміцнити центр за рахунок своїх витрат, усвідомлюючи свою позицію, що робить його привабливим для бандитів і ворожих армій. З приходом Медичі і почався більш мирний період, протягом якого вони знесли кілька бар'єрів, а руїни замків навколо Сан Кашано залишають місце, особнякам і фермам.

Валь ді Пеза, в цю епоху слави, стає землею Делла Роббіа, прославленої династії гончарів, яка розсіяла по Тоскані тонку кераміку. На жаль, Сан-Кашано повинно зазнати востаннє жах війни. 26 липня 1944, міни відступаючих гітлерівських військ і важкого бомбардування союзної армії провокували значну шкоду  у місті, відновлюючи історію розорення невеликого села з драматичною останньою главою.