Захоплююча споруда з плавальним басейном у Валь-д'Орчі | Lionard 

Захоплююча споруда з плавальним басейном у Валь-д'Орчі

full screen
62 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У чудовій обстановці в чарівній сільській місцевості Сієна є ця чудова престижна вілла на продаж.
Цей вишуканий комплекс складається з головної вілли та двох господарських споруд та загальною площею 800 м2.
На першому поверсі цього елегантного головного садиби знаходиться чудовий зал з травертиновими арками та склепіннями в дуже вишуканому та вишуканому стилі. Кухня, сім спалень та деяких ванних кімнат завершують те, що, безумовно, можна назвати справжньою віллою мрії. Цей маєток має рідкісні та шляхетні архітектурні елементи, майстерно оформлений та обладнаний.
Дванадцять гектарів парку, оброблюваних земель та оливкових гаїв цілком оточують цей розкішний комплекс, пропонуючи прекрасні пейзажі з пишного та добре збереженого характеру. Деякі типові кипариси та велика різноманітність рослин, що цвісти в різних частинах року, вишикуються з боків цього маєтку.
У цьому просторому зеленому районі також є чудовий і непереборний басейн з чорного мармуру.
Цей готель, оточений чудовищами Валь-д'Орчіа, ідеально підходить для тих, хто бажає насолодитися багатьма визначними пам'ятками, які пропонують цей дуже чарівний та ексклюзивний район. Великі території та інтимний контекст означають, що таке майно можна використовувати як приватний будинок, так і перетворити його в чарівний та незрівнянний курорт.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Сієна
Площа: Val d'Orcia

Тип: розкішна садиба

Внутрішня поверхня: 800 м2
Зовнішня поверхня: 12 га

Вілла
2 господарських споруди
Басейн
Парк
Підстави
Оливкова гайка

Сієна 52 км - аеропорт Сієна 74 км - озеро Тразімено 31 км - ареццо 52 км

Посилання: 3328
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

Розкішний будинок

Престижний маєток
Ліонарна розкішна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Валь-д'Орча

Сієна - це знамените місто в центрі Тоскани і є одним з найпопулярніших і найпопулярніших напрямків у регіоні. Світ славиться своєю величезною художньою, культурною, мальовничою та історичною спадщиною. Сієна також славиться своїм Паліо, який є кінним проїздом через Пьяцца дель Кампо.
У 1995 році історичний центр Сієни був названий місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО за чарівну красу. Тут є різні релігійні та цивільні будівлі, такі як Собор, церква Сан-Доменіко, церква Сан-Франческо, Базиліка дель Оссерванца, Палаццо Баргаглі, Палаццо Бічі Русполі та багато інших.
На території Сієни є безліч престижних вілл та періодичних маєтків. Деякі з них знаходяться в центрі та в сусідніх селах Кьянтського регіону, вони є ідеальними місцями, де розкіш приєднується до теплоти сім'ї та традицій. Ці райони ідеально підходять для всіх тих, хто бажає мати красу і розкіш, не жертвуючи спокійністю, яку ви можете насолоджуватися на цих землях.