Старовинна розкішна вілла на продаж в Вольтерра | Lionard 

Старовинна розкішна вілла на продаж в Вольтерра

full screen
77 фото

Розташована на пагорбі в сільській місцевості Пізи, ця чудова розкішна вілла в серці Тоскани на продаж. Це приголомшлива садиба XVII століття, серед найпрестижніших в зоні, серед багатьох прославлених імен, які побували тут був також Наполеон Бонапарт. Завидне положення, справді, відкривається захоплюючий дух вид на тосканський ландшафт і робить його ідеальним місцем, щоб повністю відчути цей регіон.
Комплекс має внутрішню поверхню 1850 кв. м., у той час як головна вілла складає 1100 кв. м. на чотирьох рівнях і оточена прекрасним садом, в якому розміщений величезний, красивий басейн.
Має 22 спалень і 20 ванних кімнат, розкішний будинок може вмістити багато гостей в його вмебльованих зі смаком, яскравих і знайомих кімнатах, оснащених усіма зручностями. Житлові приміщення, вітальні та їдальні, є розкішними і значними, щоб згадати колишню чарівність цієї мальовничої старовинної власності. Розслаблюючий спа-центр і більярд зал, ідеальні для моментів розслаблення і відпочинку.
Різні прибудови є частиною комплексу на продаж, в тому числі флігель в 160 кв. м. і гостьовий будинок 550 кв. м., підвал і гараж.
Цей будинок мрій розташований в вічному місці, в декількох хвилинах від найвідоміших міст регіону, він ідеально підходить, щоб повною мірою насолодитися оазисом миру в самому серці Тоскани.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Провінція: Піза
Муніципалітет: Вольтерра

Тип: розкішна вілла з антикварним басейном

Внутрішня поверхня: 1,850 кв. м.
Зовнішня поверхнія 7,25 га

Головна вілла: 1138 кв.м.
Перший поверх: 306 кв.м.
Другий поверх: 350 кв.м.
Третій поверх: 272 кв.м.
Четвертий поверх: 210 кв.м.
Спальні: 16
Ванні кімнати: 12

Прибудова: 55 кв.м.
Гостьовий будинок: 550 кв.м.
Флігель: 160 кв.м.
Гараж: 163 кв.м.
Підвал: 95 кв.м.


Вольтерра: Флоренція 81 км - Піза 53 км - Сан-Джиминьяно 30 км - Вольтерра 8 км - Тірренське море в 15 км – Терми 35 км - Гольф-клуб в 16 км - аеропорт Флоренції - Шосе: вихід Коллесалветти 15 км

Посилання: 0775
Ціна: € 6.700.000

вілли Тоскани

Піза
тосканська нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Вольтерра

Ексклюзивне розташування цієї приголомшливої розкішної вілли, Вольтерра стародавнє середньовічне село на пагорбі в долині річки Чечина. Витоки села в Тоскані датуються близько 960 року, робота німецької родини, що приїхала до Італії після імператора Саксонії. У 1630 році селу в Тоскані вдалося уникнути чуми завдяки своєчасним діям, таким як закриття стін і наймання хірурга.
Значний період економічної і соціальної пишноти пройшов у перші роки Королівства Італії з видобутком міді, який практикується з етруських часів, яка пізнала дуже сильного розширення. Село процвітало, досить подумати, що в селі були два театри і музичний оркестр.
Процвітання того періоду ще видно і сьогодні завдяки наявності історичних резиденцій, історичних будинків і красивих розкішних вілл, розкиданих по всій території.