Старий замок на продаж в Тренто | Lionard 

Старий замок на продаж в Тренто

full screen
56 фото

Серед пишних пейзажів Трентіно-Альто-Адідже продається цей чудовий замок, походить з 1300 і де гостювали принцеса Сіссі і Франц Йосип з Австрії, якого два портрети в одному із залів нагадують про його візит.
Видовищна будівля тепер приватна резиденція незвичайної краси, де кожен куточок повертає назад у часі, в таємничий шарм середньовіччя.
Романтична і переконлива, ця фортеця належала благородним сім’ям зони і була розширена і перетворена протягом століть завдяки турботі господарів, які врятували її від загибелі, зберігаючи значення і престиж.
Сьогодні це благородна резиденція з незаперечним шармом, характеризується кутовими вежами, з вікон сімнадцятого століття, архітектура нагадує середньовічну традицію узгоджена в той же час з функціональністю, необхідною для сучасного житла.
Загальна площа садиби понад 2 000 кв. м. розділена між замком, з 1670 кв. м. і будинком сторожа або баштою 400 кв. м. Спальні, у відмінному стилі періоду, їх дев'ять, шість ванних кімнат.
Близько 2,9 га землі навколо розкішної садиби і частина його присвячена вирощуванню яблук, відомою особливістю Трентіно.
Конфіденційність гостей цього майна, а також його давня краса, в той час як місце розташування з його захоплюючими дух видами, починаючи з лісів, пагорбів і гір на тлі рослинності, де процвітає рослинність.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Трентіно-Альто-Адідже
Провінція: Тренто

Тип: історичний замок

Внутрішня поверхня: 2070 кв. м.
Зовнішня поверхня: 2,9 га

Замок: 1,670 кв.м.
Вежа: 400 кв.м.

Підвальний поверх: льох, екс каплиця, ванна кімната, гараж, пральня
Перший поверх: вітальня, 2 зали, їдальня, кабінет, зимовий сад, гостьовий санвузол, 3 спальні, ванна кімната, зона обслуговування і кухня з коморою
Другий поверх: вітальня, салон ігри, настільний теніс, бібліотека, службовий зал, 6 спалень, 3 ванні кімнати

Можливість побудувати басейн

Тренто 45 км - Озеро Гарда 90 км - Больцано 38 км - Кортіна д'Ампеццо 170 км – Венеція 255 км  - Мілан 270 км

Посилання: 21219
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

замки для продажу

замок
Lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тренто

Місто надзвичайної краси на півночі Італії, Тренто з багатою історією і красивою архітектурою, славиться як одне з італійських міст, де ви можете насолодитися одним з найвищих рівнів якості життя.
Захищена горами в долині Адідже, Тренто характеризується типовими гірськими пейзажами із захоплюючими дух видами і можливість відправитися по багатьох дорогах.
В околицях, розкішні вілли, палаци епохи Відродження і стародавні замки є частиною незайманих ландшафтів.
Місто також пропонує культурні маршрути, що представляють великий інтерес, проходячи через його собор в романо-готичному стилі, Фонтан Нептуна, численні музеї, поїздки для любителів природи.