Старий замок на продаж в П'ємонті | Lionard 

Старий замок на продаж в П'ємонті

full screen
70 фото
У провінції Александрія, з прекрасним панорамним видом на навколишні пагорби і Альпи від Мовізо до Монте-Роза, на продаж цей прекрасний замок.
Завершений в його нинішньому вигляді лише в середині 18-го століття, престижний будинок належав одній сім'ї впродовж більш ніж 250 років, до нинішніх власників, був нещодавно відреставрований з повагою до його архітектурного стилю та оригінальних матеріалів. Де це можливо, були впроваджені сучасні технологічні системи для того, щоб зробити його абсолютно зручним і функціональним, як сучасна вілла.
Існуюча дерева була вилучена, відновлений і встановлений знову, всі вікна нові, але зберігать оригінальні розміри, каміни були перетворені для роботи на газі, підлоги були видалені для установки системи опалення, а потім переміщені.
Кожна операція була виконана з особливою ретельністю і увагою до деталей, з тим щоб підвищити чарівність замку даючи йому, інтер'єри, сучасні і практичні.
Внутрішня поверхня основної резиденції становить 1100 кв. м., до яких додані 250 кв. м. складів, підсобних приміщень і підвалів і 250 кв. м. квартири для персоналу окрім гаражу і кількох під'їздів.
Всередині пропонує велику вітальню, бібліотеку, ігрову кімнату, фотогалерею, ТВ-зал, кухня з двома коморами і їдальнею, майстер-люкс зі спальнею, вбиральнею, вітальнею і кабінетом з власною ванною кімнатою з сауною, два люкси для гостей зі спальнею, вітальнею, душ і ще один люкс без вітальні.
Завершують сильні сторони замку на продаж тренажерний зал або більярдна, пральня, три ванні кімнати для гостей і сад.
Парк в 5000 кв. м. навколо красивої садиби, яка також може похвалитися 5000 кв. м. виноградників.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: П'ємонт
Провінція: Олександрія

Тип: Замок

Внутрішня поверхня: 1 600 кв. м.
Зовнішня поверхня: 6 гектарів

Замок: 1 100 кв.м.
Технічні приміщення: 250 кв.м.
Квартира персоналу: 250 кв.м.
Гараж

Меблі не продаються

Александрія 25 км - Шосе 15 км - Турін 90 км – Мілан 120 км - Генуя 120 км 
Посилання: 21208
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

замки для продажу

П’ємонт
Lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Александрія

Провінція Александрії, будинок чудовий замок на продаж, знаходиться в центрі трикутника Турін-Мілан-Генуя, ця площа великого географічного і економічного інтересу.
Це велика аллювіальна рівнина, з типовим кліматом рівнини річки По, з прохолодною зимою, теплим літом і дуже малою кількістю опадів. Численні у цій зоні театри, цивільна, релігійна та військова архітектура, деякі з яких відносяться до XII століття.
Красиві села, в оточенні природи і на дорогах вина, які зробили П'ємонт відомим у всьому світі своїми продуктами.
Особливо відомий своїми величними замками, в регіоні також розташовані захоплюючі розкішні вілли, розташовані в основних містах, а також у пишній сільській місцевості, які пропонують привабливі інвестиційні можливості для тих, хто хоче жити в цьому прекрасному регіоні.