Приголомшливі нерухомості для продажу в Венеції | Lionard 

Приголомшливі нерухомості для продажу в Венеції

full screen full screen video
37 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Цей приголомшливий, нео-готичному стилі історичної нерухомості продається сьогодні в центрі Венеції, всього в декількох кроках від Великого каналу.
Ця будівля, яке до цих пір зберігає свій колишній блиск, належав видатних людей, як Франческо Марія делла Ровере, герцога Урбіно і Джованні Баттіста Дона.
Маєток було перемальовані завдяки двом основним реставраційних робіт: перший були зроблені Джованні Баттіста Meduna, який, між 1847 і 1848 роками, після ремонту інтер'єри, в той час як другий були в наступному столітті.
велика монументальна ворота садиби веде до 700 м2 великий центральний двір з палацом, збудованим навколо нього.
Особливості бельетажа, замість класичної portego (державний номер), деякі номери прикрашені дорогоцінними деталями, такими як ліпнина, кесонні стелі, деякі красиві поліхромної скляні вікна, каміни і колони.
У цьому готелі класу люкс в даний час використовується як приватний будинок , але має великий потенціал і може бути перетворена в туристичний об'єкта. Було б, насправді, бути досконалим як розкішний готель в одному з найкрасивіших міст Італії мистецтва.
Його площа 6125 м2 поверхні (5,300 м2 для вілли і 825 для шоу) є ще сила цього високоякісного майна, яке так добре розташований і з великим потенціалом. Це дійсно чудовий нерухомості в приголомшливо унікальний венеціанський пейзаж.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Венето
Область: Венеція

Тип: вілла класу люкс

Внутрішня поверхня: 6,125 м2
Зовнішня поверхня: 700 м2

Вілла: 5,300 м2
Виставковий зал: 825 м2
двір

Кьоджа 25 км - Мурано 3 км - Єзоло 25 км - Местре 8 км - Padova 35 км - Тревізо 25 км - Віченца 60 км

Посилання: 1343
Ціна: ціна не вказана

розкішні вілли

мріяти вілли
lionard елітної нерухомості

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Венеція

Це історична будівля на продаж, знаходиться в самому серці Венеції, незвичайною і чудовому місці. Унікальність Венеція 's є всесвітньо відомим. Місто з багатою історією і вплив багаторазових впливів, які також показано в роботах деяких великих майстрів живопису, таких як Тіціан, Джорджоне, Веронезе.
Виходячи з моста Ріальто в базиліці Санта-Марія Глориоза дей Фрари, ви йдете через величезну площу, відомий своїми готичними будівлями, для парадів під час карнавалу і під відкритим небом проекцій під час Венеціанського кінофестивалю. Серце міста Венеції, без сумніву, Piazza San Marco.
Знаменита базиліка з'являється в центрі площі, золотого кольору і покриті мозаїками, які оповідають про історію Венеції, разом з чудовими барельєфами, що зображують місяці року. Чотири бронзові коні з Константинополя, що нагадують Четвертого хрестового походу в 1204 році, знаходяться вище головних дверей.
Палац дожів знаходиться поруч з базилікою, Порта делла Вольностей з'єднує два і це чудовий витвір мистецтва Бартоломео Бон. Дзвіниця Сан-Марко, побудований в 1173 році в якості маяка для моряків, і який був відновлений Бартоломео Бон в 15-м столітті, знаходиться перед Палаццо Дукале. Він впав на 14 липня 1902 року і був повністю відновлений. Невелика лоджія, з використанням червоного мармуру з Верони, цей твір Сансовіно. Тут ми знаходимо барельєфи, що представляють алегорії з компаніями з Республіки Лео на ньому.
Іншим символом міста є міст Ріальто, розроблений Антоніо да Понте і побудований в 1591 році це був єдиний спосіб перетнути Великий канал пішки, насправді, це був єдиний міст не перетинаючи Гранд-канал до 1854 року, коли Понте dell'Accademia був побудований.