Тосканська Вілла на продаж | Lionard 

Тосканська Вілла на продаж

31 фото
У чарівному Коллоді, невелике середньовічне місто ХІІстолітті, що  знаходиться в провінції Пістойя, Тоскана, продається ця приголомшлива розкішна вілла в типовому стилі вілл Лукки.
Побудована в середині 1600 -х років, вілла являє собою суміш шарму, таємниці, привабливості і чарівності.
Садівником розкішної віллі був також батько Карло Лоренціні , потім Коллоді . Письменник тут, у цій чудовій віллі, вирішив створити шедевр, який зробив його знаменитим, Піноккіо власне . Звідси, ім'я, під яким до цих пір відома ця чудова вілла на продаж.
Вілла знаходиться на чотирьох поверхах. ЇЇ підвищене розташування відносно околиць відкривається панорамний унікальний вид . Вілла майстерно прикрашена в стилі рококо обробки , які дають їй казковий позачасовий вид.
Фрески, ліпнина і картини, прикрашують інтер'єри будинку на продаж.
Але те, що, ймовірно, надає найбільшої  цінності і престижу чудова вілла і сад, що її оточує ; величний сад , пишний, в стилі бароко, багато статуй, сходів і лабіринтів.
Квітучі клумби, циркулярні ставки, водні ігри  вітають відвідувачів і дарують саду шарм іншої епохи . Чарівність французького стилю очевидна і згадає стиль маньєризму і бароко.
У кінці саду є величний під'їзд тристоронній подвійний пандус, прикрашений різнобарвною мозаїкою з гальки і з геометричними візерунками ; все прикрашено  нішами в яких знаходяться теракотові статуї. Тенденція її вражаючі сходи балюстрадою.
Нещодавно і вміло відновлена , сад є справжньою перлиною , що посилює вже красива вілла на продаж в Тоскані.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана

Місто: Коллоді - Пеша
Площа: Пістойя
Тип: Вілла - Розкішна вілла на продаж в Тоскані

історична вілла
історичний Сад

Тоскана - Коллоді - Пеша. Монтекатіні Терме 15 км - Лукка 20 км - Піза 40 км - Версілія 60 км - Флоренція 65 км - Пістойя 40 км .Посилання: 0492
Ціна: Понад 10 м.

Престижний будинок

Елітна нерухомість
елітна нерухомість на продаж

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Коллоді - Пеша

Коллоді є часткою Пеша, стародавнього міста, територія якого багата природною та історико- художнюю красою. Багато пам'яток, історичних спогадів і краси, є найвідомішим за те, що було улюбленим місцем Карло Лоренціні , або просто Коллоді , автор знаменитого Піноккіо ,що жив там.
Вілла Піноккіо завжди приваблювала туристів і відвідувачів з усього світу, що захоплювались її казковою красою і не має аналогів у своєму казковому шармі інших часів.
З Коллоді легко доступні всі інші тосканські міста : Флоренція, Піза, Лукка, Пістоя, де існують різні розкішні вілли на продаж. З Коллоді також легко дістатися до узбережжя Версілії, з точок інтересу мирського життя як Форте дей Мармі і Віареджіо . А також в декількох кілометрах від готелю знаходиться Монтекатіні- Терме , знаменитий термальний курорт і місце  великого престижу і розкоші.