Тосканський будинок для продажу біля Флоренції | Lionard 

Тосканський будинок для продажу біля Флоренції

full screen
45 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Цей типову невелику ферму на продаж оточений тосканською сільською місцевістю за декілька хвилин від Флоренції.
Ця власність - це чарівна садиба, що складається з двох окремих будівель, загальною площею близько 500 м2 і виглядає як типовий заміський будинок , так як він повністю кам'яний з червоно-цегельними деталями. Ми можемо знайти ці матеріали також всередині маєтку разом з деякими прекрасними дерев'яними балками на стелі, кахельними підлогами та камінами; це всі типові елементи тосканської сільської традиції.
Ця вілла на продаж є домом для всього вісім спалень і шести ванних кімнат; Є також кілька зручних житлових місць з камінами, повністю обладнаними кухнями та вітальнями для відпочинку. В даний час ця садиба ділиться на п'ять окремих квартир, які можуть бути легко зібрані разом.
Назовні, сільська місцевість Флоренції представляє себе у всій своїй красі, її кольори та запахи змінюються протягом усього року. Цей маєток оточений власними грунтами, які вимірюють приблизно 31 га та включають в себе осінні оливкові гаї та ліси; а поруч із власністю є басейн з ідеальним впливом на сонце та загальна конфіденційність, яку оточують високі дерева.
Ця чарівна тосканська садиба всього за декілька хвилин ходьби від столиці Тоскани та її послуг, включаючи аеропорт та головні визначні пам'ятки міста, дозволяють вам проживати найдосвідченіші та справжні традиції в цьому районі.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Флоренція
Муніципалітет: Пелаґо

Тип: тосканський будинок, невелика ферма

Внутрішня поверхня: 500 м2
Зовнішня поверхня: 31 гектар

2 будівлі
8 спалень
6 ванних кімнат
5 апартаментів
Басейн
Оливкова гайка

Флоренція 20 км - Ареццо 70 км - Сан-Гіміньяно 70 км - Сієна 92 км - Піза 115 км - Ліворно 120 км - Сан-Марино 125 км
Посилання: 1750
Ціна: До 2,5 м.

садиба в тоскані

сільський будинок для продажу
Ліонерська розкішна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Пелаґо

Флоренція , чарівна столиця Тоскани, має безперечну красу, має безліч пам'ятників та історичних будівель. Тут також знаходяться численні екстраординарні розкішні вілли та типові заміські будинки, розташовані в історичному центрі або на пагорбах навколо "колиски" Відродження ".
Флоренція розташована в сценічній позиції посеред широкої долини, оточеної пагорбами Керчини, Ф'єзоле, Сеттіньяно, Аркетрі, Поджо Імперіале та Беллосгардо. У цьому пейзажі існує безліч розкішних вілл та типових тосканських будинків , але є також багато історичних та історичних вілл.
Флоренція пропонує кілька визначних пам'яток: знамениті площадки, історичні театри, знамениті мости, а також стіни та двері міста.
Будь-який бажаючий придбати ексклюзивну власність може знайти той, який відповідає їхнім потребам у вишуканій обстановці міста Флоренції та її чарівної обстановки.