Вілла для продажу в Бергамо Альта | Lionard 

Вілла для продажу в Бергамо Альта

full screen
35 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У Бергамо , оформленому романтичним Città Alta, ця вілла на продаж знаходиться на високому положенні з прекрасним видом на околиці.
Це триповерховий будинок загальною площею близько 700 м2 і оточений великим парком.
На першому поверсі цього маєтку для продажу в Бергамо є житлова площа, в якій розміщується великий і просторий зал, прикрашений величним історичним каміном з мармуру, їдальнею, їдальнею та деякими господарськими кімнатами .
На верхньому поверсі знаходиться спальна зона, яка включає п'ять спалень, в тому числі два майстра з окремою ванною кімнатою.
На нижньому поверсі є простора та повністю обладнана кімната відпочинку з каміном та доступ до просторого внутрішнього дворика з панорамним видом на Бергамо.
Ця власність була майстерно розроблена з високоякісними матеріалами та меблями.
Цей віллу оточує великий парк, прикрашений рослинами та приємні ароматичні квіти, що створює ідеальне місце для відпочинку на відкритому повітрі під час читання гарної книги.
Цей готель розташований у самому ексклюзивному районі Бергамо, зручно розташований неподалік від основних визначних пам'яток Ломбардії.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Бергамо
Площа: Bergamo Città Alta

Внутрішня поверхня: 700 м2
Зовнішня поверхня: 4000 м2

3 рівні
5 спалень
6 ванних кімнат
Парк
Патіо
Вид навколо околиць

Брешия 50 км - Мілан 60 км - Комо 90 км - озеро Гарда 90 км - аеропорт Бергамо Оріо аль Серіо 6 км

Посилання: 3679
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

bergamo citta alta

вілла bergamo alta hills
Вілла в Бергамо alta на продаж

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Бергамо

Місто Бергамо - це одне з головних міст Ломбардії, яке, як відомо, поділяється на дві частини: Цитта-Альта (верхня частина міста), розташована на підвищеній позиції та оточена стінами, а також Цитта-Басса (нижнє місто), що також є повним історичних частин, але був модернізований урбанізаційними роботами. Місто також називається " місто 1000 ", завдяки численним жителям, які брали участь у місії Гарибальди під час Рісорміменто.
Бергамо повно пам'ятників, що приваблюють мільйонів туристів щороку; найважливішими є Пьяцца Веккія (стара площа), собор Санта-Марія-Маджоре, каплиця Коллоні, Палац делла Раґіоне та старовинні стіни міста, які в минулому захищали землю Бергамо від своїх ворогів.