Вілла класу люкс в Тоскані | Lionard 

Вілла класу люкс в Тоскані

20 фото
В одному з куточків ще незайманих масовим туризмом і незабруднених високої Маремми, продається цей розкішний будинок, чия престижна вілла в даний час використовується як готель з спа - центром, прилеглою фермою, загальною площею близько 4000 кв. м. в оточенні великої ділянки землі 300 га, з яких 10 га оливкові дерева, 140 га орні землі і 140 ліси. Вілла на продаж в Гроссето, має 14 спалень з окремими ванними кімнатами і шість квартир, дві з яких люкси. П'ять резиденцій розташовані в центральній частині садиби в Тоскані і складаються з наступного: одна квартира складається з вітальні з каміном, кухні і ванної кімнати, одна більша має дві кімнати з каміном, кухню і дві ванні кімнати, спальню, кухню, вітальню з диван-ліжком і ванною кімнатою, менша квартира має спальню, кухню і ванну кімнату, інший люкс з однією спальнею, вітальнею, міні-кухнею і ванною кімнатою.
У декількох сотнях метрів від головної вілли є друга квартира класу люкс, де можуть розміститися від 6 до 8 осіб. Комплекс цього прекрасного заміського будинку на продаж в Маремма складається з двох крил, які поділяють велику кухню з каміном і патіо,і  піччю для піци. Крило поєднане з кухнею має дві спальні і дві ванні кімнати. Незалежне крило складається з кімнати з каміном і ванною кімнатою. На першому поверсі головної вілли знаходять загальні зони, такі як бібліотека, кімната відпочинку, вітальня, прихожа, бар, три ванні кімнати і кухня, кабінет і деякі службові приміщення. Інтер'єри теплі і затишні, і ви відчуєте елегантну атмосферу, але в той же час знайому і затишну, типову для Тоскани. Приглела ферма має важливе виробництво оливкової олії і землі, оточені густими лісами, які роблять органічне землеробство на найвищому рівні можливим . Маєток розташований в місці, де можна випробувати природу у всіх її чудових аспектах, так як він розташований в декількох кроках від пляжу і природного парку Маремма, і в декількох кілометрах від чарівних та історичних міст Сієна і Гроссето .

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана

Місто: Гроссето
Зона : Маремма

Тип: Вілли і Гроссето - Вілли і будинки
Поверхня Інтер'єрів : прибл. 4000 кв. м.
Зовнішня поверхня: 300 га
 
Головний будинок: прибл. 3000 кв. м.
14 спалень з ванною кімнатою
6 квартир
 
Ферма: близько 1000 кв. м.

а також технічні і допоміжні приміщення
Ресторан
Басейн
Сауна
Гімнастичний зал
Тенісний корт
Ігрова кімната
Бібліотека
Конференц - зал
Парк з озером для риболовлі
Оливковий гай: 10 га
Орні землі: 140 га
Ліс: 140 га
загальна площа землі: 300 га

Тоскана - Гроссето - Маремма: Гроссето 30 км - Сієна 45 км - Терми ді Сатурнія Спа & Golf Resort 31 км - Монтальчіно 31 км - Монтепунчіано 67 км - Перуджа 143 км - Ареццо 123 - Кастільйоне 49 км - аеропорт Флоренції 123 км - Автострада: вихід Firenze Certosa 91 км.


Посилання: 0251
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

Продаж будинків

Спа Тоскана
Вілла в Гроссето

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Гроссето

Тоскана - Гроссето - Маремма: Прекрасне місто в Тоскані Чівітелла Паганіко, де знаходиться красива вілла на продаж, розташована на кордоні між провінціями Гроссето і Сієна, в області великого значення з екологічної точки зору краси і особливість сільської місцевості, з зеленими пагорбами, в долині ріки Омброне. Місто Чівітелла Паганіко в Тоскані пропонує багато визначних пам'яток, таких як абатство Сан-Лоренцо, будівля, яка знаходиться в найвищій частині житлової зони в романському стилі і сьогодні є Ратушею і Парафіяльною церквою Св. Михайла, релігійна будівля, побудована в 1300 з дзвіницею, є багато картин і фресок, що там розміщені, відзначимо фреску святого Христофора та картину, яка зображає  Мадонну з немовлям і святими.
Звичайно захоплюючі також архітектури, що знаходяться недалеко від міста в Тоскані Чівітелла Паганіко, такі як замок Casenovoli, середньовічного походження і замок Монте Антіко, структура що була побудована  в ІХ столітті і спочатку належав сім'ї Ardengheschi; також важлива наявність абатства Сан Лоренцо аль Ланцо, спочатку будівля була створена як замок і тільки потім набуло характеристик абатства, церква, зазнала значних змін протягом століть, але ще й досі видно його фасад в романському стилі.
Що стосується історії, територія в Тоскані, де є ексклюзивний розкішний маєток, був заселений вже в доісторичні часи, потім  став свідком колонізації етрусків і римлян, які побудували первинне поселення, в ході століть територія піддавалася поступовому  заболоченню, але все ж було важливим володінням лангобардів, сімї Ardengheschi, з  Сієни і, нарешті, Флоренції; справжнє  народження Чівітелла Паганіко, як міста відбулося лише в 1926 році, проте, коли фракції  Парі,  Казал ді Парі і  Чивітелла-Маріттіма були об'єднані під однією адміністрацією, в новому місті Чівітелла Паганіко.