ВІЛЛА МОДЕРН ПРОДАЄТЬСЯ в Лукка | Lionard 

ВІЛЛА МОДЕРН ПРОДАЄТЬСЯ в Лукка

18 фото
Занурена в зелені пагорби Лукки продається це чудова вілла в стилі модерн, яка пропонує прекрасний панорамний вид на горбистий ландшафт Тоскани.
Нерухомість на продаж в Лукка вільна з чотирьох сторін і має стратегічне положення, тому що незважаючи на те що, знаходиться недалеко від центру міста, але розташована в тихому місці з 3000 кв. м. саду, що оточують його.
Розкішна вілла поширюється на чотирьох рівнях, які займають загальну площу 1000 кв. м. Цокольний поверх ділиться частину, яку займає  гараж, а інші кімнати розділені між ванною кімнатою, місцевої печі, кухні, площа підвалу і двох підсобних приміщень, використовуваних як сараїв для інструментів.
Перший поверх елітної нерухомості виходить на фойє що веде  до двох кімнат відпочинку, кабінету, кухні, їдальні, ванної кімнати і вітальні, яка має балкон з видом на горбистий ландшафт. Сходи ведуть в мезонін, який складається з кухні, вітальні, трьох спалень
 і ванної кімнати. На другому поверсі, однак, поступається простором прихожій, шести спальням, ванною кімнати і кабінет.

ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Лукка
Зона: Лукка

Тип: Розкішна вілла на продаж
Внутрішня поверхня: 1000 кв.м.
Зовнішня поверхня: 4000 кв.м.


Кімнати: 9
Ванні кімнати: 3
Вітальня: 2
Кухня: 3
Їдальня: 2
 
а також інші кімнати та технічні приміщення: 6
 
Гараж
Сад: 4000 кв. м.


Тоскана – Лукка: Піза 50 км - Флоренція 90 км - Лукка 30 км - Форте дей Мармі 60 км – Гольф клуб 0.5 км - теплові системи 11 км - Катання на лижах 47 км - аеропорт Пізи 50 км - Автострада Capannori: 38 км.Посилання: 0175
Ціна: € 2.200.000

Розкішний будинок

резиденція в Тоскані
Престижний будинок

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Лукка

Тоскана - Лукка: Красиве тосканське містечко, відоме своїми стінами, своїм старим містом і його характерними околицями, Лукка є місцем розташування для численної елітної нерухомості. Місце знаходження розкішної вілли на продаж, народилося як Лігурійське поселення і потім розвилося як римське місто, в VI столітті Лукка стало столицею Лонгобардного князівства Тушіа а потім перетворилося  в ХІІ столітті в місто, а потім Республіка.

У середні століття місто значно виросло по відношенню до стародавньої Via Франчіджена, якої було важливим етапом завдяки присутності Святого Лику, шанованої реліквії, який представляє розп'ятого Христа і розташовується в соборі місті Лукка. Його Господарю, Каструччо Кастракані дейлі  Антелмінеллі, вдалося зробити його унікальним антагоністом Флоренції привівши  його до перемоги (1325) в битві при Alton, де він переміг сильнішу флорентійську армію і  потім переслідував її до стін Флоренції.
Після смерті Каструччо місто Лукка попадає в період анархії, який бачить, його підданим владі Вісконті, а пізніше диктатурі Джованні дел Аньелло, дожу Пізи. Повернута свобода завдяки втручанню імператора Карла IV, Лукка встановлює республіканський уряд і пізнає великої слави в Європі завдяки його банкірам і торгівлі шовком, в цей період були побудовані багато великих розкішних і престижних вілл. У 1805 році було утворене Князівство.