Вілла на продаж у Флоренції | Lionard 

Вілла на продаж у Флоренції

14 фото
На флорентійських пагорбах, в декількох хвилинах від прекрасного і вічного міста Флоренції, недалеко від монументальної площі Мікеланджело, продається ця казкова розкішна вілла, увага до деталей і закінчена в кожній деталі. 
Вілла на продаж у Флоренції була розроблена з упором на поєднання комфорту, розкоші, відпочинку і гармонії. Результат приголомшливий, і приймає форму нескінченного задоволення для очей. 
Ця розкішна вілла знаходиться на двох поверхах і повністю умебльована в сучасному стилі, в теплих і облягаючих тонах. З великих вікон відкривається приголомшливий вид на навколишні пагорби і відкриваються на прекрасну панораму, яка надихає релаксації, спокою і гармонії. 
Зовні ця розкішна садиба поширюється на розкішний нескінченний сад, в комплекті з великим басейном, повністю обладнана літня кухня і житлова зона, ідеально підходить для коктейлів з друзями і вечері мрії на бортику басейну. Конфіденційність забезпечується великими воротами на вході і високими деревами, які оточують віллу на продаж. Супроводжує  розкішну будівлю простора парковка. 
Жодна деталь не залишено на волю випадку, і мальовниче розташування ідеально підходить для тих, хто хоче ексклюзивну віллу, в оточенні зелені і повного спокою. Розкішна вілла, є оплотом миру, архітектурною перлиною розташованою на пагорбі недалеко від Флоренції, одного з найкрасивіших і захоплюючих міст в світі. 
Всі ці особливості роблять цю віллу рідкісною перлиною серед вілл на продаж у Флоренції, недалеко від знаменитої і чарівної площі Мікеланджело. 

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана 
Місто: Флоренція 
Зона: Флоренція 

Тип: Розкішна вілла - вілла на продаж у Флоренції 
Внутрішня площа: 120 кв. м. 
Зовнішня поверхня 1180 кв. м. 
Плавальний басейн 
солярій 
літня кухня 
простора парковка 

Тоскана - Флоренція. Аеропорт Флоренції Перетола. Пістойя 30 км - Сієна 50 км - Лукка 80 км - Піза 80 км – Болонья 80 км. Посилання: 2495
Ціна: До 2,5 м.

Розкішна вілла

Розкішна вілла
Вілла в Тоскані

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Флоренція, столиця Тоскани і місто незаперечної краси і позачасового шарму. Флоренція відома тим, що місцем розташування  для численних розкішних вілл, розташованих в центрі міста або на довколишніх пагорбах. Багата історія, Флоренція пропонує своїм громадянам і туристам зі всього світу пам'ятники незрівнянної краси, чарівні площі і мальовничі ландшафти. Серед визначних пам'яток  не можна не згадати площу Синьорії з її величними Палаццо Веккьо, собором  Санта Марія дель Фьоре, дзвіницею Джотто, Уффіці, Коридор Вазарі, палац Пітті, Академії витончених мистецтв, Понте Веккьо, річка Арно, Площа Мікеланджело. Флоренція, колиска Відродження, також відома як Батьківщина персонажів, таких як Данте Аліг'єрі і Лоренцо Пишного. 
На сьогоднішній день, також є місцем розташування для елегантних високих модних бутиків, історичних кафе, лаунж-барів, коктейль-барів і незліченних місцевих великих трендів. З усіх цих причин, володіти віллою у Флоренції є синонімом престижу і величезної цінності.