ВІЛЛА на продаж в Форте дей Мармі | Lionard 

ВІЛЛА на продаж в Форте дей Мармі

22 фото

На продаж ця вілла 530 кв. м., в Тоскані, всього в 10 км від Форте дей Мармі, в землі, багатій мистецтвом, культурою, природною красою, м'яким кліматом і пейзажем з домінуючими нотками темно-зеленого.
За кілька кроків від красот моря Лігурії,  таких як затока Поетів і Cinque Terre  Тоскани, і білих пляжів Форте дей Мармі, елітна нерухомість на продаж перебуває в повній гармонії з природою, що її оточує з кожного боку і виділяється повною гармонією між екстер'єрами та інтер'єрами.
Престижний будинок на трьох поверхах і деталь, що відразу впадає в очі, це вільні пропорції, і великі подвійні вхідні сходи, з апуанського мармуру, що ведуть на другий поверх, де є кухня, велика вітальня з каміном, їдальня і ванна кімната, всі кімнати з фресками на стелях і підлоги з венеціанською мозаїкою.
На третьому поверсі є ще одна кухня, чотири спальні з двоспальними ліжками і дві ванні кімнати з важливими деталями.
На рівні входу, на першому поверсі, є простора таверна, пральня та два багатоцільових приміщення зі стелями, що характеризуються старовинними склепіннями, під якими є критий басейн в 35 кв. м.
Зовні, тосканська вілла на продаж оточена гектаром парку з віковими деревами і середземноморськими травами, до маєтку приєднуються інші три гектари орних земель. Є можливість побудувати флігель.ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Місто: Каррара
Площа: Луніджіана

Тип: Вілла на продаж в Тоскані - будинки в Форте дей Мармі
Інтер'єри поверхні: 530 кв. м.
Зовнішня поверхня: 4 га

Спальні: 4
Ванні кімнати: 3
Виставки: 3
Їдальня: 1
Кухні: 2

а також інші кімнати та технічні приміщення

Критий плавальний басейн 35 кв. м.
1200 кв. м.  парку зі старими деревами

Лігурія Тоскана: Луніджана-Каррара 25 км - Понтремолі 15 км - Природний парк делла Луніджіана 1,1 км - Cinque Terre 38 км - Форте дей Мармі 37 км - Піза 76 км - Термальні ванни 20 км – Гольф клуб 11 км - аеропорт Пізи 56 км - Автострада A12 вихід Sarzana 13 кмПосилання: 0081
Ціна: До 2,5 м.

нерухомість на продаж

маєток на продаж
Розкішні будинки

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Каррара

Тоскана - між Лігурією і Тосканою  Луніджана отримало свою назву від колонії Луни, заснованої римлянами в 177 році до нашої ери в гирлі річки Магра, так багатою мармуром, що ввела в оману норманів, які прийняли її за Рим.
Луніджана ідентифікується сьогодні з долиною Магра та її притоків, в той час як її історичні межі набагато ширші, але історія є найстаріша історія гордих родин  Лігурії. Розташований між Тосканою і Лігурією, від обох цих регіонів пропонує найбільш своєрідні ландшафти, композитні культури і дружелюбність народу. Невеликий регіон, з багатою історією, яка виглядає як справжній калейдоскоп вогнів, кольорів і зображень, зелені краєвиди, які закінчуються, на високих зубчастих піках Апуанскіх Альп і безкрайніх просторах лугів Апеннін.
Вздовж Віа Франчіджена вступаєте крок за кроком в душу цієї землі між Тосканою і Лігурією, грунтові дороги, уздовж яких лікарні приймали паломників, що проходили, церкви і храми, які стежать за бродами річки Магра, монастирі, які захищали села і урожаї. І ось, в цих долинах протягом століть розгорнулася сага однієї з найстаріших і найбільш впливових сімей в минулому: Маласпіна, гостей Данте і багатьох трубадурів, підприємливих моряків і винахідників.