Вілла з будинком для продажу в Forte Dei Marmi | Lionard 

Вілла з будинком для продажу в Forte dei Marmi

full screen
41 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Цей елегантний розкішний будинок у Сале знаходиться в одному з найпрестижніших житлових районів Форт- дей- Мармі .
Цей маєток знаходиться всього за п'ятсот метрів від прекрасного моря Тоскани, оточене природою та має сад площею 4000 м2. На відкритому повітрі також розташовані чудові веранди та підземні споруди, де можна відпочити у тіні та в приватному оточенні вашого власного будинку.
Ця двоповерхова вілла на продаж, побудована на початку 20 століття, становить приблизно 400 м2 загалом; Приємні білі тони та кілька вікон зроблять кожну кімнату надзвичайно яскравою. Веранда розміром 30 м2 і безпосередньо веде до залу та деяких віталень, площею приблизно 100 м2 загалом; на першому поверсі також є під'їзд, велика кухня, їдальня, шафа і ванна кімната.
Широка мармурова сходи спрямовує на другий поверх, в якому розташовується спальна зона, що складається з трьох двомісних спалень з окремою ванною кімнатою, ще однією спальнею та двома спальнями, а також двома великими терасами.
Цей затишний будинок у Форте- дей- Мармі, обладнаний всіма зручностями та найсучаснішими технологіями, ідеально підійде для прекрасних літніх прогулянок, але також буде ідеальним домом цілий рік, навіть для великої родини.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Лукка
Муніципалітет: Forte dei Marmi

Внутрішня поверхня: 700 м2
Зовнішня поверхня: 4000 м2

Головна вілла: 400 м2
5 спалень
5 ванних кімнат
Будівництво: 300 м2

Лукка км 40 - Піза км 45 - Флоренція км 110 - Альтопасьо км 55 - Гольф-клуб Versilia км 6 - Теплові джерела та спа-центр км 40 - Аеропорт Піза км 42
Посилання: 1325
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

форте деї Мармі вілли

розкішний будинок
Ліонерська розкішна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Forte dei Мармі

Форте дей Мармі на узбережжі Тоскани - ексклюзивний приморський курорт так званої Версіліанської площі і завдячує своїй назві фортеці в центрі міста та мрамору, що його перевозили з Апуанських Альп, а потім відправляються морським шляхом .
Протягом багатьох років місто завоювало принади зростаючої кількості людей, в тому числі акторів, бізнесменів, міжнародних знаменитостей та спортсменів, які обрали його як вигідне місце для їхніх літніх канікул.
Це зелена територія, де розкішні будинки мрій оточені садами в повному розквіті, в декількох кроках від моря; це висококласна зона, де ви можете знайти розкішні магазини, дискотеки та клуби, відомі у всьому світі: Forte dei Marmi - це ідеальне місце для тих, хто хоче поєднувати розкіш та природу з гламуром та релаксацією та оточити чудовий природний установка з зелених зон і пляжів.
В останні кілька років багато інвесторів придбали розкішні вілли, що мають величезне значення в Forte dei Marmi, так що тосканська область збільшила свій шарм і популярність.