Вілла з приватним виходом до моря в Кастільончелло | Lionard 

Вілла з приватним виходом до моря в Кастільончелло

full screen
67 фото

Продається ця чудова розкішна вілла в Кастільончелло,розташована безпосередньо на скелі з видом на пляж. 
Продається повністю відреставрована у відповідності з проектом, який врахував найкращий спосіб використання власності і потреб найвимогливіших клієнтів до матеріалів, оздоблення та меблів.
Вілла абсолютно унікальна, а також з по-справжньому унікальним  видом в світі: кришталево сине море престижної затоки Кверчетано наскільки простягається око, по сторонах незайманих пляжів і прекрасних соснових лісів. Ми знаходимося в центрі одного з найпопулярніших місць на березі моря в Тоскані, яке не випадково зветься «Перлиною Тірренського моря», далеко від жвавих доріг, зберегла свою автентичність і конфіденційність, якою ви можете повною мірою насолодитися в цій прекрасній Елітній нерухомості.
Вілла, походить з 30-х, має загальну площу 450 кв. м. розташована на трьох поверхах і характеризується красивою боковою вежею з вікон якої можна оцінити чудовий вид.
На першому поверсі розташований елегантний кабінет-бібліотека, велика їдальня з кухнею, кімната відпочинку, подвійна вітальня і дві ванні кімнати. На другому поверсі є також спальня люкс з великою вітальнею і терасою 15 кв.м. з видом на море і чотири спальні, одна з яких з ванною кімнатою і дві додаткові ванні кімнати. Чарівна вежа, включає в себе жилу зону або можливу спальню з відкритими вікнами з усіх боків.
Сад в понад 1500 кв. м. оточує з чотирьох сторін цей будинок мрії, даючи достатньо місця для жилої зони та оздоровчого центру, а також можливість насолодитися чудовою атмосферою цього чарівного місця. Тут можна побудувати великий пейзажний басейн із зоною джакузі і прямим видом на затоку. Приватні кам’яні сходи, що з саду ведуть до пляжу і приватної пристані човна, зручної для любителів відпочинку та розважальних поїздок по морю.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Провінція: Ліворно
Зона: Кастільончелло

Тип: розкішна вілла

Внутрішня поверхня: 450 кв.м.
Зовнішня поверхня: 1600 кв.м.

Перший поверх: подвійна вітальня, кабінет-бібліотека, їдальня, кухня, кімната відпочинку, 2 ванні кімнати
Другий поверх: Люкс з вітальнею і терасою, 5 спалень, 3 ванні кімнати
Окрім вежі яка може використовуватися в якості вітальні або додаткової спальні
Приватний доступ до пляжу
приміщення 20 кв. м., що використовується для зберігання човна на пляжі з доступом до моря
Можливий басейн (12x5 м)
Паркінг на 4 машини
Можливість побудувати гараж

Тоскана - Кастільончелло. Ліворно 20 км - Піза 50 км - Форте-дей-Мармі 75 км - Флоренція 85 км - Пьомбіно 50 км . Аеропорт Пізи 45 км

Посилання: 0998
Ціна: ціна не вказана

вілли на морі

Тосканські вілли на морі
Lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Кастільончелло

Зазвичай зветься «перлиною Тірренського моря», повністю в оточенні природи, Кастільончелло вже давно є елітною метою Тоскани, яка зберегла свою автентичність. Це древнє етруське село, що характеризується чудовими скелями з видом на море, на яких часто розташовані прекрасні будинки мрій: розкішні вілли, розташовані між затоками і бухтами, з яких можна пірнати в кришталеву воду.
«Перлина Тірренського моря» має неповторний шарм і її краса зачарувала і надихнула на протязі багатьох років художників, письменників і поетів, а також людей зі світу культури і розваг, таких як Мастроянні і Сордо, що тут, в прекрасних будинках провели частину їхнього життя і безтурботного літнього відпочинку.
Кастільончелло має м'який клімат і завидне положення з ландшафтної точки зору: в оточенні красивих і незайманих соснових лісів, прикрашених розкішними будинками, є улюбленим місцем для тих, хто хоче поєднати відпочинок, культуру і розваги, і зберігає мирний і спокійний темп вже відсутній у великих містах.