Вілла на березі моря для продажу на озері Комо | Lionard 

Вілла на березі моря для продажу на озері Комо

full screen
42 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця сучасна вілла на продаж знаходиться на ексклюзивному місці на березі озера Комо.
Це одноповерховий будинок загальною площею близько 350м2, а також має підвал.
Власність складається з просторого залу, їдальні, кухні, чотирьох спалень і двох ванних кімнат. Великі вікна з видом на терасу проходять вздовж усієї власності, даючи надзвичайне сонячне світло та пропонуючи захоплюючий вид на околиці.
На відкритому майданчику цього будинку розташовано зручний басейн, де можна відпочити у літній та весняний сезон. Також є крита веранда та місце для засмагання, де ви можете насолодитися теплими та гарячими днями, а м'яко торкаючись вітром озера.
На нижньому поверсі розташовані приміщення для господарських приміщень, два гаража з двома двоспальними лініями та дві доки (це майно для продажу найвищої якості) для тих, хто любить човни та водні види спорту.
Ця розкішна нерухомість знаходиться в ексклюзивному місці та зручному місці, поруч із цією всесвітньо відомій місцевості основними визначними пам'ятками та місцями, якими відвідують мільйони туристів.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Комо
Озеро Комо

Внутрішня поверхня: 350 м2
Зовнішня поверхня: -

Тип: Вілла

4 спальні
2 ванні кімнати
Тераса
Басейн
Лейкфронт
2 двомісні гаражі
2 доки

Комо 50 км - Белладжо 25 км - Менаггіо 17 км - Лугано 45 км - Лекко 50 км

Посилання: 3325
Ціна: € 1.650.000

комо, менаджіо, беллагіо

вілли комо
вілла villaggio, вілла bellagio

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Озеро Комо

Озеро Комо - це природне озеро в Ломбардії, яке породжується великими річковими розкопками і моделюється продовженням заледеніння. Це третє за величиною італійське озеро і перше за його довжину узбережжя; він також відомий своєю інвертованою формою Y.
Згадані романтичними поетами в 1800-х роках, від Алессандро Манцоні до Стендаля , від Джорджа Гордона Байрона до Франца Ліста, це, мабуть, одна з найчарівніших та чарівних областей Італії. І якщо в минулому озера були головною визначною пам'яткою для поетів, сьогодні вони є рекурентним місцем для національних та міжнародних реактивних літаків. Неможливо не закохатися у цю територію та її унікальний клімат, чарівний, барвистий і приємний ароматний ландшафт, тому попит на вілли в цьому районі завжди зростає.