Чудовий готель на продаж в П'єтрасанта | Lionard 

Чудовий готель на продаж в П'єтрасанта

full screen
35 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У П'єтрасанті є це розкішне туристичне розташування, яке розташоване всередині чудової елегантної будівлі XIX століття з унікальною атмосферою.
Коли воно було відремонтовано та перетворено в розкішний готель, цей маєток зберігає свої оригінальні архітектурні елементи, такі як прикраси, підлоги та деталі періоду.
Цей багатоповерховий готель для продажу становить близько 300 м2 і складається з дев'яти ексклюзивних номерів, включаючи три люкси. Стильний і привітний стиль цих номерів поєднується із традиційними та сучасними елементами, включаючи джакузі, сауну та турецьку лазню.
У цьому люксі також представлені важливі матеріали, такі як мармур, дерев'яна підлога, вишукані гобелени та антикваріат.
Його стратегічна позиція, лише кілька кроків від історичного центру, ідеально підходить для тих, хто хоче досліджувати міста П'єтрасанта, Форте дей Мармі та Версілію . Атмосфера цього маєтку оточує своїх гостей у спокійній і привітній обстановці, ідеальному та ексклюзивному місці для проведення незабутніх моментів.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Лукка
Муніципалітет: П'єтрасанта

Тип: готель

Внутрішня поверхня: 300 м2
Зовнішня поверхня: -

9 спалень
10 ванних кімнат
Прийом
Їдальня

Форте дей Мармі 2 км - Віареджіо 14 км - Лукка 35 км - Флоренція 110 км - Піза 40 км - аеропорт Піза 42 км

Посилання: 3340
Ціна: € 3.600.000

готель у versilia

готель forte dei marmi, готель pietrasanta
готель для продажу в pietrasanta

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

П'єтрасанта

Ця чудова вілла класу люкс розташована в Тоскані, неподалік від міста Лукка, великого краєвиду, повного історії та чарівності.
Лукка славиться будинками своєї мрії та історично престижними маєтками, і зберегла багато своїх давніх споруд, таких як амфітеатр, форум і романські церкви.
Лукка був одним з найважливіших середньовічних міст Італії, чиї багаті історії та пишноти все ще видно сьогодні.
Міста та села навколо Лукки також представляють великий інтерес: деякі поблизу Апунських Альп, інші - поблизу узбережжя Вершилії, популярної та популярної прибережної зони, а також однієї з найбільш ексклюзивних місць Італії, з такими дорогоцінними каменями, як Forte dei Мармі, П'єтрасанта і Камайоре.