Чудовий неокласичний палац для продажу в Кремоні | Lionard 

Чудовий неокласичний палац для продажу в Кремоні

full screen
30 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Цей чудовий неокласичний будинок розташований у самому серці історичного центру Кремони .
Цей палац для продажу сходить до 18-го століття, і є результатом перетворення, яке прагнув Маркіз Антоніо , просвітлений аристократ, який любив музику та мистецтво, і побажав гідного місця для своїх колекцій картин, музичних інструментів та проведення зустрічей Філармонія
Цей двоповерховий палац має розмір приблизно 3 000 м2: на другому поверсі розташовані чудові кімнати, прикрашені куполами та каріатидами, якими філармонічна академія зустрічалася кілька разів; на першому поверсі цілком потребує реконструкції.
Цей палац в даний час знаходиться під охороною офісу культурної спадщини, він має загальну кількість 15 спалень і 14 ванних кімнат і використовується як місце проведення культурних виставок, концертів, конференцій та заходів.
Чудові фрески, кам'яні стелі, люстри з муранського скла, приголомшливі мармурові колонці та статуї прикрашають ексклюзивне неокласичне місце.
Будівля також виходить на внутрішній дворик цього об'єкта розміром 200 м2 та оточений прекрасним парком розміром близько 1000 м2.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Кремона
Муніципалітет: Кремона

Внутрішня поверхня: 3000 м2
Зовнішня поверхня: 1200 м2

15 спалень
14 ванних кімнат
Внутрішній дворик
Сад

Мілан 95 км - Брешія 56 км - Дезенцано дель Гарда 70 км - Бергамо 100 км - аеропорт Мілан-Мальпенса 150 км

Посилання: 3450
Ціна: € 4.500.000

історична будівля кремона

історичний палац в ломбардії
історичні будівлі для продажу в кремоні

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кремона

Кремона , місто на південь від Ломбардії, відоме як місто з трьох східних: Туртона, Тура, тета
Заснована Гераклам, за легендою, воно фактично було засновано в період Римської республіки і незабаром стало життєво важливим центром у долині Po, з амфітеатром для ігор, форумом та монументальними термальними ваннами.
Найважливішою частиною центру міста є середньовічна площа Пьяцца дель Комюне - захоплююче спільне місце, де також розміщені деякі основні середньовічні пам'ятники Італії, такі як Собор та його баптистерія, Торраццо, Логіа деі Міліті та Палац Конуале.