Чудова вілла на продаж в Орбетелло | Lionard 

Чудова вілла на продаж в Орбетелло

full screen
45 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У районі Орбетелло , на невеликій відстані від пляжів Арджентаріо , ця власність знаходиться в оточенні майже на 1 гектар природи для продажу.
Цей маєток складається з головної вілли, зручного резервуару для гостей чи персонал, а також пекарні, всі чудові, обрамлені оливковими гаями та кипарисами.
Двоповерховий віллі загальною площею 500 м2; На першому поверсі - простора вітальня та їдальня з великими вікнами з видом на великий сад. Це приміщення може бути відкрите влітку для створення просторої веранди.
Сходи ведуть до верхнього поверху, де розташована спальна зона. Цей маєток складається з шести спалень та семи ванних кімнат, а також має достатньо місця для прийому гостей або для поділу на незалежні частини, де представлені типові матеріали тосканської традиції.
Цей маєток оточує гарний парк площею майже 1 гектар, що забезпечує його приватність та спокій. Він розташований у прекрасному басейні з затишною зоною для засмагання, де ви можете насолоджуватися теплим сонцем . Чудові пляжі Орбетелло - це лише крок, це всесвітньо відомі місця для їх ландшафтів та середземноморської природи.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Гроссето
Муніципалітет: Орбетелло

Внутрішня поверхня: 500 м2
Зовнішня поверхня: 1000 м2

6 спалень
7 ванних кімнат
Басейн
Парк
Хлібозавод
Будівництво

Гроссето 43 км - Тарквінія 56 км - Озеро Браччано 127 км - Кастильйоне делла Пескаї 64 км - Сієна 118 км - Рим 153 км

Посилання: 3276
Ціна: € 2.800.000

Абобетелло

Вілла для продажу в orbetello
Вілла в orbetello на продаж

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Орбетелло

Тоскане узбережжя славиться у всьому світі і цінує його кришталево чиста вода і типовий, природний середземноморський контекст.
Район Гроссето та Анседонія , а також південь від Регіону в цілому, неодноразово нагороджувався Легамбенте і Турінг Клубом за відмінне збереження навколишнього середовища та якість чудового ландшафту.
Величезний попит на розкішні вілли та престижні будівлі в прибережній місцевості поблизу Гроссето останнім часом стрімко зростає, в результаті останні будівлі завжди з найбільшою повагою до навколишнього середовища, а існуючі будівлі були відремонтовані з обережністю і в даний час є елегантними роскошними об'єктами Тосканським морем.