Працювати з нами

Lionard Luxury Real Estate є лідером в продажі елітної нерухомості в Італії і продовжує рости. З цієї причини ми завжди шукаємо серйозних і кваліфікованих фахівців, щоб включити їх в нашу команду. Фахівці, які поділяють нашу професійну і мотиваційну місію і здатні управляти відносинами на найвищому рівні в рамках цього ринку. Роль є делікатною і стратегічною. Потребує точності, уважності до деталей, прагматизму і вміння працювати в складних трудових відносинах. Дивіться відкриті позиції і виберіть ту, що відповідає вашому професійному профілю. Необхідно завантажити резюме в форматі DOC або PDF. Також можливо направити автокандидатуру. У разі інтересу з боку Lionard Luxury Real Estate, ми проконтактуємо Вас для першої зустрічі.

компанія
Loading player...

Ми шукаємо

Кандидати

Заповніть форму розташовану нижче, щоб запропонувати Вас на одну з відкритих посад. Або надішліть нам своє резюме для подачі кандидатури.

According to Regulation (EU) 2016/679, I declare that I have read the privacy policy and consent to the processing of my personal data for the purposes of research and selection of personnel
Lionard в цифрах
Оновлено на 17 Липень 2018
ПОРТФЕЛЬ НА ПРОДАЖ: 12,23 B€
Всього об'єктів нерухомості: 2.382
Середнє значення: 5,14 MIL.
 
До 2,5 м.: 852
Bід 2,5 м. до 5 м.: 811
Bід 5 м. до 10 м.: 447
Понад 10 м.: 272